Haber Detayı
11 Ocak 2018 - Perşembe 09:57
 
KENT KONSEYİ 10 OCAK’I KUTLADI
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla, Gölcük Kent Konseyi Başkanı Dr. Metin Şentürk ve Yönetim Kurulu Üyeleri, ilçemiz gazetecilerini unutmadı. Şen Balık Restaurant’ta ilçemiz gazetecileri ile bir araya gelen Kent Konseyi Yönetim Kurulu Üyeleri, ilçemiz gazetecilerinin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutladı.
Yaşam Haberi
KENT KONSEYİ 10 OCAK’I KUTLADI

Gölcük Kent Konseyi Başkanı Dr. Metin Şentürk, Kent Konseyi genel Sekreteri Fatih Bayram,  ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Ali Yıldırım Sezer, Bekir Tülü, Hakan Bıçakçı, Turan Yıldız, Bilge Saral,   ilçemiz gazetecilerini unutmadı. Şen Balık Restaurant’ta bir araya gelinerek, Kent Konseyi Yönetim Kurulu Üyeleri ilçemiz gazetecilerinin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutladı.
İlk olarak ilçemiz gazetecilerine ufak bir hediye takdiminde bulunuldu. İlk konuşmayı yapan Gölcük Kent Konseyi Başkanı Dr. Metin Şentürk, “Öncelikle 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününüzü kutluyorum. Çok güzel bir mecra içerisindesiniz. Yeri geliyor çok zor şartlar altında çalışıyorsunuz. Bugünde burada sizlerle beraber olmak ve güzel günü sizler ile beraber kutlamak istediniz. Tekrardan bizi kırmayarak bizlerle burada olduğunuz için teşekkür ediyor, tekrardan 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününüzü kutluyorum” dedi.

Daha sonra konuşma yapan Gölcük Kent Konseyi Genel Sekreteri E. Fatih Bayram, “Gazetecilerinin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutluyorum. Sizlerle bir araya gelerek bu güzel gününüzde sizlerin yanınızda olmak bizleri mutlu etti. Tekrardan teşekkür ediyor, hoş geldiniz diyorum” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: KENT, KONSEYİ, 10, OCAK’I, KUTLADI,
Yorumlar
Haber Yazılımı