yuvacıksu 700 - 100
Haber Detayı
04 Mayıs 2018 - Cuma 18:16
 
KERABOĞLU DERNEĞİ AÇILIYOR
İlçemizin en kalabalık sülalerinden birisi olan Keraboğlu, kendi sülalesini bir çatı altında toplamak adına, geçtiğimiz günlerde Keraboğlu Derneğini kurdu. Derneğin açılışı 12 Mayıs Cumartesi günü yapılacak.
Gölcük Haberi
KERABOĞLU DERNEĞİ AÇILIYOR

KERABOĞLU SÜLALESİ AYNI ÇATI ALTINDA

Bir çok soyadları adı altında bir araya gelerek dernek kuran Keraboğlu Sülalesi, bu işi resmileştirmek adına, Keraboğlu Derneği’ni kurdular. Gölcük Belediyesi yanında bulunan, Merkez Kapalı İş Merkezi 2. Katta hizmet verecek olan Keraboğlu Derneği, ilçe genelindeki ziyaretlerine başladı. Dernek Başkanı Gökhan Atılgan ve yönetimi, Kaymakam Mustafa Altıntaş, Cumhuriyet Başsavcısı Abdülhamit Durgut,   Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ercan Gülsuyu, Jandarma Komutanı Bimbaşı Cevdet Çal’ı ziyaret ederek açılışa davet etti.  
Dernek Başkanı Atılgan, amaçlarının ilçemizde ve Türkiye’nin çeşitli illerinde bulunan ve kökü Keraboğlu Sülalesine dayanan kişileri bir çatı altında toplamak olduğunun altını çizerek, “Keraboğlu Sülalesi büyük bir ailedir. 12 Mayıs Cumartesi Saat14:00'da derneğimizin açılışını yapacağız tüm Gölcük halkını bekliyoruz” dedi.

KEREBOĞLU SOYADLARI
ATILGAN
BALKAYA
BAŞARAN
BAYDEMİR
BOZDAĞ
ÇELİK
DOBRA
ELLİBEŞ
ERK
GENÇER
IŞIK
KERABOĞLU
ÖZBAY
SAN
ŞİRİN

Kaynak: Editör:
Etiketler: KERABOĞLU, DERNEĞİ, AÇILIYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı