Haber Detayı
18 Kasım 2018 - Pazar 22:13
 
KİTAP OKUMA GÜNLERİ BAŞLADI !
Gazeteci- yazar, ressam Emine Bişiren eşliğinde bir araya gelen emekli ya da çeşitli mesleklerden oluşan bayan grup Yüzbaşılar eski kütüphane binasının olduğu emekli evinde kitap okuma günlerine başladı.
Değirmendere Haberi
KİTAP OKUMA GÜNLERİ BAŞLADI !

Emekliler meclisi başkanı Recep Akel ve yönetim kurulunun da katıldığı kitap okuma gününün ilk gününde, belirlenen dünya klasiklerinden bir kitabı katılımcıların sayfa sayfa okuyup sonra üzerinde düşüncelerin açıklandığı ilk program oldukça keyifli geçti. Dünya klasiklerinden ve Türk edebiyatının çeşitli kitaplarından oluşan kitaplar getirilerek zaman zaman bu tür faaliyeti sürdürmeyi arzu ettiklerini belirten Emine Bişiren, " toplumsal farkındalık yaratmak amacıyla, gönülülük esasıyla bu programı sürdürmek istediklerini" söyledi.

Recep Akel:" Emekli üyelerimiz içinde faydalı bir program olacak" dedi.

Gölcük Kent Konseyi Emekliler Meclisi Başkanı Recep Akel," Emekli evimizde çeşitli sosyal, kültürel ve sağlıkla ilgili seminer ve programlar için yürütme kurulumuzla çalışma içerisindeyiz. Kitap okuma günlerini düzenlemekte bu anlamda olumlu bir çalışma olacak. Belirlenen gün ve saatlerde emekli evimizde üyelerimiz, Emine hanım ve ekibiyle çeşitli kitap okuma günlerini devam ettirmek istiyoruz. Programlarımızı önceden üyelerimize duyurarak faaliyetlerimiz hakkında bilgi vereceğiz" dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: KİTAP, OKUMA, GÜNLERİ, BAŞLADI, !,
Yorumlar
Haber Yazılımı