Haber Detayı
27 Nisan 2020 - Pazartesi 12:01
 
KOCAELİ FIRINCILAR ODASI UYARDI
Kocaeli Fırıncılar Odası, içli pide yaptırmak isteyen vatandaşları uyardı ve askılara ekmek veya pide konulması için destek beklediklerini duyurdu
Ekonomi Haberi
KOCAELİ FIRINCILAR ODASI UYARDI

KOCAELİ Fırıncılar Odası bugün sabah bir basın açıklaması yaptı. Açıklamada: “Kocaeli fırıncıları olarak 4 gündür halkımızı ekmeksiz bırakmayıp yoğun mesai harcayan tüm fırıncılarımıza teşekkür ederim. Ramazan ayı dolayısıyla fırınlarımızda yoğunluk yaşanmaması muhtemel yoğunluk dikkate alınarak koronavirüs tedbirleri kapsamında bugünden itibaren kesinlikle araç ile ekmek dağıtımı yapılmayacaktır. 

 

HATIRLATTILAR
Yoğunluk oluşturulmaması ve sosyal mesafenin korunması için saat 18.00’den sonra pide işi sona erecektir. Kesinlikli içli pide malzemesi dışarıdan alınmayacaktır. Kendi malzememiz ilçe içli pide yapımı yapabilirsiniz. Fırınlarımızda çalışan tezgahtarlarımız ve şoförlerimiz her daim ağız maskesi, eldiven ve bone kullanacak. Sıklıkla eldiven ve ağız maskesi değişimi sağlanacaktır” denildi. Açıklamanın sonunda Ramazan ayı boyunda 100’er ekmek ve ya 50 pide askılara bırakılması da hatırlatıldı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: KOCAELİ, FIRINCILAR, ODASI, UYARDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı