Haber Detayı
21 Ağustos 2013 - Çarşamba 18:23
 
Konser yine İPTAL !
Emre Altuğ'un bu hafta sonu vermesi planlanan konseri 4. defa iptal oldu.
Gölcük Haberi
Konser yine İPTAL !

Emre Altuğ'un bu hafta sonu vermesi planlanan konseri 4. defa iptal oldu. Emre Altuğ'un Gölcük de geçen yıldan beri bir türlü veremediği konser bu defa da Mısır olatları nedeni ile ertelendi. Ayrıca Kocaeli Fuarı'nda gerçekleştirilecek olan Doğuş konseri ile Ereğli de yapılacak olan Pınar Dilşeker konserleri de yine aynı gerekçe ile  ilerki bir tarihe ertelendi.

Gölcük belediye BAşkanı Mehmet Ellibeş imzası ile yayaınlanan duyuru da şöyle denildi ;

Bilindiği üzere, bugünlerde Mısır’da darbe sonrası olaylarda demokrasiye ve demokratik bir seçimle göreve gelmiş olmasına rağmen cezaevinde tutulan Cumhurbaşkanı Mursi’ ye sahip çıkmak üzere barışçı eylem yapan yüzlerce insan, kadın ve çocuk şehit düşmekte ve binlercesi yaralanmaktadır.

    Kardeş Mısır Halkının yaşadığı insanlık dramı karşısında aziz milletimizin acısı ve tepkisi büyüktür. Bu sebeple Mısırlı kardeşlerimizin acılarını paylaşmak adına; 24 Ağustos Cumartesi günü Değirmendere Kültür ve Sanat Festivali kapsamındaki konseri, 30-31 Ağustos-1 Eylül tarihlerinde yapılacak olan Yazlık Kadırga Festivali ve 20-21 Eylül tarihlerinde yapılacak olan İhsaniye Elma Festivalinin konser kısmı etkinliklerimizi erteliyoruz.

Gölcük halkının da bizimle aynı duyarlılığı paylaştığına inanıyorum.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Emre, Altuğun, hafta, sonu, vermesi, planlanan, konseri, 4, defa, iptal, oldu
Yorumlar
Haber Yazılımı