Haber Detayı
06 Aralık 2018 - Perşembe 11:45
 
KORO ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR
Gölcük Belediyesi Konservatuarı Türk Sanat Müziği, Türk Halk Müziği ve Çok sesli Çocuk Korosu çalışmalarına devam ediyor.
Sanat Haberi
KORO ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

Koro çalışmaları Gölcük Belediyesi Türk Halk Müziği Uygulama Topluluğu Korosu Şefi Kamil Kudret Dağlı, Gölcük Belediyesi Türk Sanat Müziği Korosu Şefi Fuat Gürlük, Gölcük Belediyesi Değirmendere Türk Halk Müziği Şefi Emrullah Çelik, Gölcük Belediyesi çok sesli Çocuk Korosu Şefi Turan Yüksel öncülüğünde gerçekleştiriliyor.

Gölcük Belediyesi Sanat Galerisi, Sanat Kahvesi ve Değirmendere Sanatevinde gerçekleştirilen koro çalışmalarının yetenekli gençlerin ve müziğe gönül vermiş bireylerin sosyal yaşamlarının devamlılığının sağlanmasında da etkili olmaktadır.

Koro Şeflerinin yaptığı açıklamada, Gölcük Belediyesinin sosyal yaşamın devamlılığının sağlanılmasında etkili olan bu yöndeki çalışmalarına THM ve TSM Korosu olarak destek ve katkı sağlamaya devam edeceğiz. İlçemizde yetenekli gençlerimizin ve Müziğe gönül vermiş bireylerin olduğunu biliyoruz. Bu güzel ortamda bulunmak isteyen herkesi Koromuza katılmaya davet ediyoruz dediler. Ayrıca Bizlere bu imkanı sağlayan, destek veren Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş'e teşekkür ediyoruz. Gölcük İlçe genelinde müziğe olan ilgi ve sevgiyi biliyoruz, bunun en güzel ifadesini Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş'in destekleriyle zaten verilen konserlere gösterilen ilgi ve katılımlarla görmekteyiz. Gölcük Belediyesi bünyesinde oluşturulan THM ve TSM Koromuz için İlçemizde sesine güvenen Bay- Bayanları Koromuza katılmaya bekliyoruz dediler.

Gölcük Belediyesi Koroları Kış, Bahar ve Yaz dönemlerinde konserler vererek vatandaşlara güzel vakit geçirmelerini sağlıyor.

Kaynak: Editör:
Etiketler: KORO, ÇALIŞMALARI, DEVAM, EDİYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı