yuvacıksu 700 - 100
Haber Detayı
06 Şubat 2019 - Çarşamba 18:16
 
KUAFÖRLER İSYAN ETTİ
Kocaeli Kuaförler ve Güzellik Salonları İşletmecileri Esnaf ve Sanatkarlar Odası üyesi kuaförler gelinlikçilerin kendi işleri dışında gelin saçı yapmalarına ve müşterilerini çeşitli kuaförlere yönlendirmelerine tepki gösterdi.
Ekonomi Haberi
KUAFÖRLER İSYAN ETTİ

Kocaeli Kuaförler ve Güzellik Salonları İşletmecileri Esnaf ve Sanatkarlar Odası üyeleri bugün oda binasında gerçekleştirdikleri toplantıda gelinlikçilerin,  fotoğrafçılarının, düğün salonlarının organizasyon şirketlerinin düzenlemiş oldukları  kampanyalara tepki göstererek gelinleri, kuaför seçiminde serbest bırakmalarını söylediler.

KUAFÖRLER KAMPANYALARDAN RAHATSIZ 

Kocaeli Kuaförler ve Güzellik Salonları İşletmecileri Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Yavuz Doğar ve 25 üyenin katılımıyla oda binasında gerçekleşen toplantıda sezonda yaşadıkları zorluklardan bahsettiler. Oda Başkanı Yavuz Doğar yaptığı açıklamada, “Kocaeli  kuaförleri olarak  son zamanlarda rahatsız olduğumuz  konu Kocaeli’deki gelinlikçilerin,  fotoğrafçılarının, düğün salonlarının organizasyon şirketlerinin düzenlemiş oldukları  kampanyalar” dedi.

GELİN SAÇI BEDAVA YAPILMAZ

Doğar, “Kampanya  adı altında  paket programı  gelinlikçilerin gelinliği  bizden alırsanız gelin saçı bedava veya şu kuaföre gidin  diyor, bizlere gelecek müşterileri mecbur  etmesi bazı gelinlikçilerin türban tasarım, gelin saçı, gelin makyajı yapması bizleri son derece rahatsız etmektedir. Lütfen gelinlikçiler işlerini yapsınlar sadece gelinlik  satsınlar müşterileri hiçbir kuaföre yönlendirme yapmasınlar, kendi salonlarında gelin saçı taramasınlar veya bir kuaföre rica edip taramasını makyajını yaptırmasınlar” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: KUAFÖRLER, İSYAN, ETTİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı