Haber Detayı
29 Haziran 2020 - Pazartesi 12:41
 
KURBAN PAZARI KURULACAK
Kurban bayramına yaklaşık bir ay kala Gölcük Belediyesi Tarafından belirleyen kurbanlıkların yeri hazırlanma çalışmaları önümüzdeki gün Gölcük Selimiye mahallesinde gerçekleşiyor.
Gündem Haberi
KURBAN PAZARI KURULACAK

Her yıl kurban bayramı öncesinden Gölcük Belediyesi tarafından hazırlanan yerlerde kurbanlık hayvanları getiriliyor. Bu yılda kurban bayramına yaklaşık bir ay kala Gölcük Belediyesi tarafından kurbanlıklar için Gölcük Selimiye Mahallesinde yer hazırlama çalışmaları önümüzdeki günlerde hazırlanacak.

Kurbanlık yerleri ile ilgili kısa bir açıklama yapan Gölcük Belediyesi Zabıta Müdürü Mehmet Nuri Barış; “kurbanlıkları için yer hazırlama çalışmalarımıza önümüzdeki günlerde başlıyoruz. Kurban bayramına yaklaşık bir ay var. Bu süreç içerisinde Gölcük Selimiye Mahallemizde 25 ahırlık yer hazırlamasına karar verdik. Yer hazırlandıktan sonra dışardan gelen kurbanlıklar denetimli ve kontrollü bir şekilde yerlerine alacağız. Dışardan gelen kurbanlıkların yeri Gölcük Selimiye mahallemizde hazırlıyoruz. Gölcük'te hayvancılık yapan ve kendisine ait olan yerlerde kurbanlık satışlarını yapıyorlar” dedi. 

Fahri Haner   

Kaynak: Editör:
Etiketler: KURBAN, PAZARI, KURULACAK,
Yorumlar
Haber Yazılımı