yuvacıksu 700 - 100
Haber Detayı
10 Mayıs 2018 - Perşembe 13:33
 
LİSE ÖĞRENCİLERİNDEN ŞİİR DİNLETİSİ
“Gölcükte Öğrenci Olmak” projesi kapsamında Gölcük Belediyesi tarafından koordine edilen Gölcük Kaymakamlığı, Gölcük Belediyesi ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğiyle Gölcük İhsaniye Mesleki ve Teknik Anadolu lisesi tarafından “Şiir Dinletisi“ düzenlendi.
Sanat Haberi
LİSE ÖĞRENCİLERİNDEN ŞİİR DİNLETİSİ

Gölcük Belediyesi Kazıklı Kervansaray Kültür Yapısında düzenlenen şiir dinletisine İlçe Kaymakamı Mustafa Altıntaş, Gölcük Belediye Başkan Yardımcısı Levent Değirmenci, Gölcük İlçe Milli Eğitim Müdürü Ercan Gülsuyu, Gölcük İlçe Milli Eğitim şube Müdürü Ahmet Şimşek, Kent Konseyi Genel Sekreteri E. Fatih Bayram, Okul Müdürü Ali Yılmaz, öğretmenler, öğrenciler ve çok sayıda veli katıldı. 
Gölcük Belediyesi Kazıklı Kervansaray Kültür Yapısında gerçekleşen programın sunuculuğunu Türk Dili ve Edebiyatı öğretmenleri Tuğba İlman ve Emine Altıntaş Ekinci yaptı. Programda, Gölcük İhsaniye Mesleki ve Teknik Anadolu lisesi öğrencileri, ünlü şairlerin çeşitli şiirlerini okuyarak izleyicilere duygu dolu anlar yaşattılar. Şiirlerin yanı sıra müzik öğretmeni Hatice Demirel tarafından hazırlanan türkülere katılımcılar da eşlik etti. Ayrıca tiyatral gösteriler ile şiirlere ayrı bir hava katan öğrenciler seyirciler tarafından büyük alkış aldı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: LİSE, ÖĞRENCİLERİNDEN, ŞİİR, DİNLETİSİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı