Haber Detayı
13 Kasım 2019 - Çarşamba 16:19
 
MECLİS ÜYELERİ KIZILAY’A ÜYE OLDU
İlçemizde görevi devraldıktan sonra bir çok çalışmaları yapan ve düzenledikleri kan bağışı kampanyaları ile de hastalara umut olan Türk Kızılay’ı Gölcük Şubesi’ne ziyaretler sürüyor. Orhan Barış’ın başkanlığını yapan Kızılay Gölcük Şubesi geçtiğimiz gün AK Parti Belediye Meclis Üyeleri’ni ağırladı. Belediye Meclis Üyeleri Başkan Barış’ı ve Yönetimini çalışmalarından ötürü tebrik ederken, Meclis üyeleri Kızılay’a üye oldu.
Gölcük Haberi
MECLİS ÜYELERİ KIZILAY’A ÜYE OLDU

AK Parti Belediye Meclis Üyeleri Kızılay Gölcük Şubesine ziyaret ettiler. Meclis üyeleri gerçekleştirdikleri ziyarette Kızılay’a üye oldular.

İlçemizde görevi devraldıktan sonra bir çok çalışmaları yapan ve düzenledikleri kan bağışı kampanyaları ile de hastalara umut olan  Türk Kızılay’ı Gölcük Şubesi’ne ziyaretler sürüyor. Orhan Barış’ın başkanlığını yapan Kızılay Gölcük Şubesi geçtiğimiz gün AK Parti Belediye Meclis Üyeleri’ni ağırladı. Belediye Meclis Üyeleri Başkan Barış’ı ve Yönetimini çalışmalarından ötürü tebrik ederken, üye olmak istediklerini dile getirdiler.
BARIŞ TEŞEKKÜR ETTİ
Ziyarette Belediye Meclis Üyeleri’nin kurumlarına üye olma isteklerini mutlulukla karşılayan Türk Kızılay’ı Gölcük Şubesi Başkanı Orhan Barış, ‘Kızılay ülkemizin en önemli kurumlarından birisi. Bizlerde bu bilinçler görevimizi yerine getiriyor, çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Gölcük’te bu bağlamda bir çok çalışmaya imza attık. Geçtiğimiz günlerde Kızılay Haftası’nı en iyi şekilde kutladık ve etkinliklerimizi gerçekleştirdik. Bugünkü ziyaretiniz ve kurumumuza üye olma isteğiniz bizleri çok mutlu etti. Bu güzel düşüncenizden ötürü hepinize teşekkür ediyor, birlikte güzel çalışmalar imza atmak istiyorum’ dedi.
BAŞKAN ROZETLERİ TAKTI
Türk Kızılay’ı Gölcük Şubesi’ne üye olan Belediye Meclis Üyeleri’ne rozetlerini Şube Başkanı Orhan Barış taktı. Ziyaret çekilen fotoğrafın ardından sona erdi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: MECLİS, ÜYELERİ, KIZILAY’A, ÜYE, OLDU,
Yorumlar
Haber Yazılımı