Haber Detayı
16 Nisan 2018 - Pazartesi 20:23
 
MEZARLIKLARDA BAHAR TEMİZLİĞİ
İlçe genelinde bulunan mezarlıklarda bakım onarım, çim biçme ve yabani ot temizleme çalışmaları havaların ısınmasıyla başladı. Gölcük Belediyesi Mezarlık İşleri Birimi vefat eden yakınlarının mezarlarını ziyaret etmek isteyen vatandaşlara kolaylık sağlamak için ilçede bulunan tüm mezarlıkların bakımlı ve temiz kalmasına özen gösteriyor.
Gölcük Haberi
MEZARLIKLARDA BAHAR TEMİZLİĞİ

İlçe genelinde bulunan mezarlıklarda bakım onarım, çim biçme ve yabani ot temizleme çalışmaları havaların ısınmasıyla başladı. 
Gölcük Belediyesi Mezarlık İşleri Birimi vefat eden yakınlarının mezarlarını ziyaret etmek isteyen vatandaşlara kolaylık sağlamak için ilçede bulunan tüm mezarlıkların bakımlı ve temiz kalmasına özen gösteriyor.  Mezarlıklar Müdürlüğü ekiplerince vatandaşların mezarlık ziyaretlerini daha temiz ve düzenli bir ortamda yapabilmeleri için mezarlıkların bakım ve temizliği yapılıyor.
Gölcük Belediyesi Mezarlıklar Müdürlüğü, vatandaşların manevi duygularını yoğun şekilde yaşadığı mezarlık alanlarını temiz ve huzurlu bir ortam haline getirebilmek amacıyla çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda Gölcük Belediyesi tarafından 17 Ağustos Mezarlığı'nda da bakım ve onarım çalışması başlatıldı. Mezarlıkta yürütülen ot biçme, bakım ve boyama çalışmalarını yerinde inceleyen Mezarlıklar Müdürü Ahmet Özbay, "Vatandaşlarımızın mezarlık ziyaretlerini daha temiz ve huzurlu bir ortamda gerçekleştirebilmeleri için ekiplerimiz tarafından periyodik olarak bakım ve temizlik çalışması gerçekleştirilmektedir. Bu çerçevede ekiplerimiz mezarlıklarda bulunan ağaçların kuru dallarını buduyor, aynı zamanda mezarlıkların üzerindeki yabani ve kurumuş otları da temizliyor. 17 Ağustos Mezarlığında yürütülen çalışmaların ardından ekiplerimiz ilçedeki diğer mezarlıklarda da bakım çalışması gerçekleştirecek" ifadelerinde bulundu. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: MEZARLIKLARDA, BAHAR, TEMİZLİĞİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı