BasiskeleSanayi
yuvacıksu 700 - 100
Haber Detayı
10 Ekim 2017 - Salı 10:33
 
MHP'DE ŞOK İSTİFA
MHP'ye yıllarca emek vermiş üç dönem Karamürsel İlçe Başkanlığı yapmış olan Rıza Tevfik Erdoğan, iki arkadaşıyla birlikte partiden istifa ettiğini açıkladı.
Siyaset Haberi
MHP'DE ŞOK İSTİFA

Sosyal medye üzerinde istifa ettiklerini açıklayan Rıca Tevfik Erdoğan Karamürsel ' de 70'li yıllarda MHP kuruculuğunu rahmetli babam Nazif Erdoğan üstlenmiştir. Aynı dönemde ocak başkanlığı görevinde bulunmaktaydım. Daha sonrasında 45 yıl boyunca üç dönem milletvekili adaylığı, iki dönem belediye başkan adaylığı , üç dönem ilçe başkanlığı görevlerinde bulundum. MHP nin her kademesinde maddi ve manevi hiç bir çıkar gözetmeksizin inandığım dava uğruna hizmet ettim. Fakat son dönemlerde Sayın Genel baskan Devlet Bahçeli 'nin tutarsız söylem ve davranışları, ülkücüleri dışlaması, kendisine muhalefet edenlere hain damgası vurarak MHP yi arındırmaya gitmesinden dolayı üzülerekte olsa aile efradımla birlikte Devlet Bahçeli yüzünden istifa ediyorum”dedi. 

MHP'ye yıllarca emek vermiş ve geniş bir kesim tarafından MHP'nin ak saçlıları olarak tanınan , İsmail Sağdıç mensubu bulundukları Milliyetçi Hareket Partisi'nden istifa ettiğini açıkladı. İstifalarını sosyal medya üzerinden paylaşan İsmail Hakkı Balsüzen yaptığı açıklamada "Bugün çok zor bir gündür 9/10/2017 yıllarımızı verdiğimiz üç hilalli sevdamızdan koparılmasının acısını yaşatanları konıyoruz. O işkal ettiğiniz balgat koltukları sizlere de kalmayacak. ve ben bugün MHP'den ayrılık dilekçelerimizi ilgili merciye teslim ettik. Mevlam hayırlara vesile eder inşallah." dedi.
Erdoğan, İsmail Sağdıç,İsmail Hakkı Balsüzen MHP’den istifa etti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: MHP'DE, ŞOK, İSTİFA,
Yorumlar
Haber Yazılımı