Haber Detayı
22 Ağustos 2019 - Perşembe 06:53
 
MOTORCULAR KERPE DE BULUŞACAK
KOMOTO, 3. Motosiklet Festivali’ni Kerpe Ömerağzı Kamp Alanı’nda 23-24-25 Ağustos tarihlerinde gerçekleştirecek Türkchopper Motosiklet Kulübü’nün desteği ve Jolly Joker’in sponsorluğundaki festivalde Gripin, GrupYirmi7 ve Mirkelam sahne alacak
Kocaeli Haberi
MOTORCULAR KERPE DE BULUŞACAK

Kocaeli’de birçok ilki gerçekleştirmiş ve 2 adet festivali Kocaeli’ye kazandırmış olan Kocaeli Motosiklet Topluluğu (KOMOTO), b yıl da bomba sanatçılarla, ilk festivalin yapıldığı Kandıra’da bulunan Kerpe Ömerağzı kamp alanında, sürpriz konu ve konuklarıy 3. Kocaeli Motosiklet Festivali’ni gerçekleştirecek. 23-24-25 Ağustos 2019 tarihinde Türkchopper Motosiklet Kulübü’nün desteği ve Jolly Joker’in sponsorluğunda Ömerağzı Plajı’nda gerçekleşecek festivale Gripin, GrupYirmi7 ve Mirkelam efsane şarkıları ile herkese unutulmayacak bir festival yaşatacak. .

PLAKET YERİNE TEMA’YA BAĞIŞ

Festival ile ilgili yapılan çalışmalar öncelikle motor kulüplerinin başkanlarına plaket vermek yerine TEMA’ya bağışta bulunuldu. Festivale getirilecek evcil hayvanlar sokak hayvanları için alanda kedi kopek maması tedarik edildi. Öte yandan festivalde köpü partisi ve Türkiye’de sayılı organizasyonda yapılan Color Party, Ünlu DJ Açelya eşliğinde yapılacak. 3 gün sürecek festivale Türkiye’nin her yerinden Türk Chopper ve diğer motor kulüplere üyeleri katılım sağlıyor. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: MOTORCULAR, KERPE, DE, BULUŞACAK, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı