Haber Detayı
26 Nisan 2019 - Cuma 17:00
 
MUCİZE KOLYE GÖLCÜK'DE
Cengiz Güldiken İzmir’de düzenlenen “Yemekteyiz” programında birinci oldu. Show TV sayesinde bio enerji kolyesiyle tanıştı. Güldiken geçtiğimiz gün Gazetemize gelerek mucize kolyeyi anlattı.
Gündem Haberi
MUCİZE KOLYE GÖLCÜK'DE

Cengiz Güldiken İzmir’de düzenlenen “Yemekteyiz” programında birinci oldu. Show TV sayesinde bio enerji kolyesiyle tanıştığını söyleyen Güldiken, kolyenin sırrının hala çözülemediğini belirtti. Gültekin, geçtiğimiz gün gazetemize geldi. Bu kolye sayesinde hayatı değişen Güldiken, kolyenin kan dolaşımını arttırdığını, baş ağrısına iyi geldiğini, insana güç ve esneklik kazandırdığını söyledi. Bu mucize kolyeyle ilgili bilinmeyenleri bizimle paylaştı.

KAMPARA ÜZERİNDE DENEY

Cengiz Güldiken, kolyenin insan vücudunda yaptığı güç etkisini Gazetemize ziyaret için gelen Zafer Kampara üzerinde denedi. Kole ile ilgili üzerinde yapılan denemelere Kampara bile şaşkınlıkla izledi. 

ÜRÜN DENGENİZİ DÜZENLER

Öncelikle bu ürün gücünüzü, dengenizi arttırır ve geliştirir. Esneklik ve enerji verir. Odaklanmayı ve konsantrasyonu arttırır. Virüs ve bakterileri yok etme yeteneğine sahiptir. Tabi ben bunları anlatıyorum, siz de ufacık bir kolyenin nasıl bu kadar özelliğe sahip olduğunu merak ediyorsunuz. Bu kolyenin en önemli özelliği radyasyonu vücudumuza sokmamasıdır. Radyasyon vücudumuzdaki enerjiyi emer ve yorgun düşeriz. Bu kolye radyasyon sokmadığı için gücümüzü, dengemizi ve enerjimizi arttırır.

ÇİP DENGEYİ SAĞLIYOR

Yemekteyiz programında birinci olduktan sonra, paramı almak için Show TV‘ye gittim. Daha sonra Jinsei markalı bir kolyeyle tanıştım ve bu kolyeyi satın aldım. Etrafımdaki insanlara da İzmir’deki baş bayide satışa başladım. Bu durumun nasıl mümkün olduğunu sordum. Söylemediler, işin ucuna gizem katıyorlardı. Kolyenin birini kestirdim. Çiple yaptığım testlerde o dengeyi gördüm. Daha sonra futbolcuların da güç ve kuvvet arttırmak için bunu kullandığını öğrendim. Daha sonra  kolye satıcısı Muhittin Akkoyun ile karşılaştım. Elinde ‘Power’ diye bir ürün varmış. Muhittin Bey, bu ürünü bana diğer markalardan çok daha ucuza satacağını söyledi. Bu üründen yüz tane aldım, diğer markalardan ucuza sattım. Çünkü Türkiye’de en zor şeyin sağlık ürünü satmak olduğunu biliyordum.

 

İNSANLAR SAĞLIKLARIYLA İLGİLİ PARA HARCAMIYOR

İster fakir olsun ister zengin insanlar sağlıklarıyla ilgili para harcamaktan kaçınıyor ama ömürlerinin son 10 yılında sağlıklarıyla ilgili çok fazla para harcıyorlar. Avrupa’da sağlığa daha çok önem veriliyor. İsviçre’de bir ekibim var. Onlarla beraber İsviçre’deki Zero Otel’e davet edildik. Stand kurduk. Animatörler aracılığıyla kolyeyi tanıttık. Beni güçlü bir sihirbaz olarak tanıtımdan sonra 350 yabancı, yaklaşık 700 tane kolye aldı. Ama 50 Türk’ten sadece ikisi aldı. Çünkü Türkiye’de güvensizlik var. Gençler bin 500 TL’lik telefonlara sahipler, niye onları radyasyondan koruyacak bir kolyeye sahip olmasınlar? Çocukların anne ve babaları kendi sağlıklarına önem göstermedikleri için çocuklar da aielelerinden görerek sağlıklarına önem göstermiyorlar.

 

HİÇ BİR DOĞA TAŞI BU ÖZELLİĞE SAHİP DEĞİL

Teknolojik. İçinde küçük çipler var. Çok nazik bir şekilde kesildiğinde içinde ufak bir tel olduğu görülüyor. Yani telefonlarda ve bilgisayarlarda olan çiplerden oluşuyor. Hiçbir doğa taşı bu özelliğe sahip değil. O taşları takmaya hazır olduğunda işe yararken bu kolyeyi taktığımda hazır olup olmamakla ilgili bir durum olmuyor.

 

HER KES TAKABİLİR

Hayır. Sıfır yaş grubundaki insanla 80 ile 90 yaşındaki insan arasında hiç fark yok. Sadece kalıtımsal hastalıklarda daha geç etki ettiğini görüyoruz. Örneğin migren, panik atak…

KALP PİLİ OLANLAR TAKMASIN

Akupunkturcu Dr. Doğu Yıldırım bizi radyasyon konusunda aydınlatan isimdir. Ona da çok teşekkür ediyorum. Bize radyasyonun vücuda nasıl girip çıktığını makinelerle gösterdi ve bizi kolye konusunda en fazla aydınlatan kişi oldu.

Kalp pili takanlar bu ürünü kullanamıyor. Çünkü kolye o pili hızlandırabilir ya da yavaşlatabilir. Oysa o pilin dengede çalışması lazım.

İLK KULLANAN RAHATSIZ OLUYOR

Evet yaratıyor. Çünkü vücutta ilk kullanıldığında aura oluşturuyor. Kişinin ne şikâyeti varsa o artıyor ve vücuttan dışarı atılıyor.

YAPILAN TESTLER 

Denge testinde kollar yana doğru sert ve tek ayak kalacak biçimde duruyorsunuz. Kola baskı uygulandığında normalde dengenin bozulduğunu göreceksiniz. Daha sonra bu testi kolyemizle yaptığımızda denge bozulmuyor.

Basınç testinde ise ayaklar birleşmiş olarak yine sert biçimde duruyorsunuz. Avuç içinize yumrukla esnetmeden baskı uygulandığında normalde dengemiz bozulur. Kolyeyle aynı pozisyon alındığında daha sağlam duruyorlar.

Esneklik testinde ayaklar ayaklar birleşmiş biçimde ayak parmaklarına eğilmek istendiğinde normalde eli ayakucuna değdirmekte zorlanıyorsunuz. Kolyeyle denendiğinde daha kolay esneniyor.

Güç testinde eller yumruk yaparak birbirine mesafeli bir biçimde uzatılıyor. İkinci bir kişi ellerin arasına başka ellerini koyarak açmaya çalıştığında eller arasındaki mesafe kolaylıkla açılıyor. Bu kolyeyle denediğinde açmanın zorlaştığı görülüyor.

 

 A2’nin arkasındayım sen ve senin gibilerin hiçbir şeyinden korkum yok. Bak ben, ne Japon, ne Çin, ne de Uzakdoğu isimlerinin arkasına sığınmıyorum.

A: Alfabenin birinci harfi

2: Rakamların ikincisi

A2 Kolye Dünya Birincisi

Benzeri ürünlerle hiç işim yok benim rakibim değilsiniz. Sizin kulvarınızla benimki farklı. Ben gösterişsiz, yalansız, riyasız inandığım ürünü satıyorum. 30 gün içinde şartsız iade alıyorum. Sitelerinizdeki iade koşulları zaten beni haklı çıkarıyor.

Cengiz  Diyor ki :

Cep telefonu kullanıyor tv, seyrediyor, bilgisayar kullanıyorsan A2 almalısınız. Her bireyin bir A2 Kolye’ye ihtiyacı var. Cep telefonu taşıyanın, bilgisayar kullananın, tv seyredenin, mutlaka A2 taşıması şart.

FARKIMIZ NEDİR ?

–  A2 kolye satış sözleşmesi yapmaz.

– A2 kolye iade şartı koymaz.

–  A2 kolye 30 gün içinde ne zaman ve neden olduğuna bakılmaksızın iade edilebilir.

–  A2 kolye’nin tüm müşteriler için geçerli fiyatı 50 Türk Lira’sıdır.(örneğin 250 TL denilip 200 TL’ye düşülmez.Tek ve kesin fiyat geçerlidir.)

 

– Satış sözleşmesi güvene dayalıdır. Ben ve bayilerim buna uymak durumundayız.

Neden ?

Çünkü ürününe güveni tamdır. Diğer muadil ürünleri inceleyin. Sattıktan sonra iade imkanı yoktur.

Genelde Firmaların İade Şartları Şunlardır ;

1- İade şartınızı dilekçe ile bildirmelisiniz. (Neden iade ediyorsunuz ?)

2-Kullanmadan, ambalaj açılmadan,orijinal kutu tahrip olmadan iade edilebilir.

3-Dilekçe yada telefon etmeden iade etmek mümkün değildir.

ÖNEMLİ NOT:

1- Çip ömür boyu garantilidir.

2- Bir ay kullanma zorunludur. Çünkü bazı bünyelere geç intibak eder. Ama eder.

3- Ürünümüzün hiç bir yan etkisi yoktur.

4- Kalp pili takanlar kullanamaz.

5- Lütfen perakende fişinizi saklayınız.

GÖLCÜK'E BAYİLİK VERİLECEK

Cengiz Güldiken, Gölcük'de de bayimiz olsun istiyoruz. Mucize kolyeyi satmak için bayi olmak isteyen varsa bana 0536 343 52 13 numaralı telefonumdan ulaşabilir"dedi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: MUCİZE, KOLYE, GÖLCÜK'DE,
Yorumlar
Haber Yazılımı