Haber Detayı
19 Ağustos 2019 - Pazartesi 11:44
 
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ BİZİM İÇİN ÖNEMLİ
Birlik Aras Et kasabın Gölcük Merkez Mahallesinde 3 yıl önce devir alan yeni sahipleri Ersin Çokgezer ve Ömer Şenlikoğlu; “yaptığımız çalışmalarda gerçekten yorucu bir iş olması, fakat müşterilerimiz memnun olduğunda tüm yorgunluğumuz bitiyor” dedi.
Ekonomi Haberi
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ BİZİM İÇİN ÖNEMLİ

Gölcük Merkez Mahallesi 38. sokakta uzun zamandan beri hizmet veren Birlik Aras Et Kasabı 3 yıl önce Ersin Çokgezer ve Ömer Şenlikoğlu devir aldılar. 3 yıldır esnaf olarak hizmet veren Ersin Çokgezer ve Ömer Şenlikoğlu işyerinde iki personelle birlikte halka hizmet veriyorlar. Hizmette hijyene önem verdiğini belirten ortaklardan Ersin Çokgezer; “öncelikle yaptığımız hizmetimizde gerçekten çok yorucu bir iştir. Fakat bu yoruculuk içerisinde müşterilerimizin memnuniyetini görünce tüm yorgunluğumuz bitiyor. 

Biz 2 personelle işyerimizde halkımıza hizmet verirken öncelikle işimizin gereği en çok önem verdiğimiz temizlik ve hijyeniktir. Et ürünlerimiz günlük ve tazedir. Et çeşitlerimizde ise Kuşbaşı, kıyma, bonfile, Antikrigot, biftek, kuzu çeşitleri, sakatat olan ciğer, işkembe, paça ve benzeri ürünlerimiz denetimli bir şekilde halkımızın hizmetindedir. Bu güne kadar yıllık bir esnaflığımız var. Bu  yıl içerisinde yaptığımız kaliteli hizmetlerden dolayı tüm müşterilerimiz bizlerden memnundurlar. Daha doğrusu kaliteli hizmetlerimizler halkımıza en iyi şekilde güven verdik. Bu güven bizim için çok önemlidir” şeklinde konuştu.

Fahri Haner        

Kaynak: Editör:
Etiketler: MÜŞTERİ, MEMNUNİYETİ, BİZİM, İÇİN, ÖNEMLİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı