Haber Detayı
10 Ağustos 2019 - Cumartesi 16:42
 
''MUTLULUKLAR PAYLAŞTIKÇA ÇOĞALIR''
Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, Kurban Bayramı dolayısıyla yayınladığı mesajda; tüm İslam Alemi'nin ve Gölcük halkının bayramlarını kutlayarak, bayramların milli ve manevi duyguların pekitiği günler olduğunu ifade ederek, tüm Gölcük halkını Bayramın 2. günü Kongre Saryı'nda gerçekleşecek olan Kent Bayramlaşmasına davet etti.
Gölcük Haberi
''MUTLULUKLAR PAYLAŞTIKÇA ÇOĞALIR''

"MUTLULUKLAR PAYLAŞTIKÇA ÇOĞALIR"

Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, Kurban Bayramı dolayısıyla yayınladığı mesajda; şu görüşlere yer verdi. "Ülkemiz ve Milletimizin birlik ve beraberliğini pekiştiren, milli ve manevi duyguların çağladığı, toplumsal yardımlaşma ve dayanışma duygularının zirveye ulaştığı, ihtiyaç sahiplerinin her zamankinden daha fazla hatırlandığı Kurban Bayramını bir kez daha hep birlikte karşılamanın huzurunu ve mutluluğunu yaşıyoruz. Bayramlar karşılıklı sevgi, saygı ve hoşgörünün kuvvetlendiği, dargınlıkların unutulduğu, toplumsal barışın, millet olma bilincinin ve birlikte yaşama iradesinin güç kazandığı günlerdir." 

"KURBAN BAYRAMINIZ MÜBAREK OLSUN"
"Bayram günlerinin sevincini akrabalarımızla, dostlarımızla, komşularımızla, engelli, ihtiyaç sahibi, kimsesiz vatandaşlarımızla, yaşça büyüklerimizle, şehit aileleri ve gazilerimizle birlikte yaşamak ve paylaşmak; kaynaşma ve dayanışmanın en güzel örneklerini oluşturacaktır. Değerli hemşehrilerim biliyoruz ki; sevinçler, mutluluklar paylaştıkça çoğalır, acılar ise paylaştıkça azalır.
Bu duygu ve düşüncelerle, tüm hemşehrilerimin, Kurban Bayramını en içten duygularla kutlar, bu vesile ile aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi rahmet ve şükranla anar, herkese sevdikleri ile birlikte sağlıklı ve mutlu bir bayram geçirmelerini diler, selam ve saygılarımı sunarım.” 

Kaynak: Editör:
Etiketler: ''MUTLULUKLAR, PAYLAŞTIKÇA, ÇOĞALIR'',
Yorumlar
Haber Yazılımı