yuvacıksu 700 - 100
Haber Detayı
24 Aralık 2018 - Pazartesi 10:27
 
NİĞDELİLER BAŞKANINI SEÇTİ
Gölcük Niğdeliler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği 7. Genel Kurulunu geçtiğimiz gün dernek binasında gerçekleştirdi. Kongreye tek başkan adayı olarak katılan Yaşar Özcan, derneğin yeni başkanı olarak belirlediler.
Kültür Haberi
NİĞDELİLER BAŞKANINI SEÇTİ

Gölcük Niğdeliler Dernek binasında gerçekleştirilen kongreye görevini başarıyla tamamlayan eski başkan Cumali Özcan ve çok sayıda dernek üyeleri katılım sağladı. Gölcük Niğdeliler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği 7. Genel Kuruluna 1 dakikalık saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasıyla başlandı. Akabinde kongrede divan heyeti oluşturuldu. Divan Başkanlığına Sadri Özcan, Divan üyeliklerine Hayrani Akşit, Yalgın Sesigüzel seçildi. Kongrede konuşma yapan Cumali Özcan, görevi boyunca birlik ve beraberlikleriyle güzel işler başardıklarını ifade ederken, kendisine destek olan tüm dostlarına teşekkür etti.

 

Daha sonra derneğin denetim, faaliyet ve bilanço raporları okundu. Her 3 raporda dernek üyeleri tarafından oybirliği ibra edildi. Derneğin denetim, faaliyet ve bilanço raporlarının ibrasının ardından söz alan Cumali Özcan, dernek aidatlarını ödemeyen üyelerin üyeliklerinin iptal edilmesi önerisini okudu. Okunan öneri oy birliği ile kabul edildi. Akabinde başkanlık seçimine geçildi. Gölcük Niğdeliler Derneği’nin yeni başkanı tüm üyelerin oybirliği ile Yaşar Özcan oldu. Yeni başkan Özcan, yaptığı açıklamada, kendisini başkan seçen dostlarına teşekkür ederken, görevi boyunca dernek adına önemli işlere imza atacaklarını ifade etti.

 

Yeni başkan Yaşar Özcan’ın Yönetim Kurulu listesi;

Asil: Yaşar Özcan, Cemil Çakmak, Aydın Ayaz, Ramazan İnci, Mevlüt Yıldız (K), Şefik Özcan.

Yedek: Faruk Özden, Cemal Bilgiç, Veli İnce, Kadir Akşit, Nurullah Özcan, Abdullah Yıldız, Atilla Geçili.

Denetim Kurulu Asil: Cumali Özcan, Ayhan Alkan, Hikmet İncekara

Yedek: Naci Özcan, Metin Akşit, Mevlüt Yıldız 

Kaynak: Editör:
Etiketler: NİĞDELİLER, BAŞKANINI, SEÇTİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı