yuvacıksu 700 - 100
Haber Detayı
15 Haziran 2015 - Pazartesi 13:20
 
ÖĞRENCİLER BECERİLERİNİ GELİŞTİRECEK
Kocaeli Üniversitesi ve Kent Konseyi iş birliğinde devam eden Gölcük Vizyon 2023 projesine bir yenisi daha eklendi. Gölcük Öğrencileri yaşam becerilerini geliştiriyor projesinin tanıtım programı gerçekleşti.
Eğitim Haberi
ÖĞRENCİLER BECERİLERİNİ GELİŞTİRECEK

Gölcük Vizyon 2023 projesi kapsamında devam eden Gölcük Öğrencileri yaşam becerilerini geliştiriyor projesinin tanıtım programı gerçekleşti. Barbaros İlkokulu Toplantı Salonu'nda gerçekleşen toplantıya Kocaeli Üniversitesi Rektör yardımcısı Bekir Çakır, Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ercan Gülsuyu, Kent Konseyi Başkanı Metin Şentürk, Okul Müdürü Güney Yılmaz ve öğrenciler katıldı. 

9 Eğitici Görev Alacak

Gölcük Vizyon 2023 projesi kapsamında devam eden Gölcük Öğrencileri yaşam becerilerini geliştiriyor projesi hakkında bilgi veren Kent Konseyi Genel Sekreteri Fatih Bayram "Çalışmada öncelikli olarak eğiticilerin eğitimi gerçekleşti. Bu projede görev alan 9 eğitici, Kocaeli üniversitesi Eğitim Fakültesi rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Bölümü 3. ve 4. sınıflarından oluşmuştur" dedi. 

Öğrenci, Aile Ve Öğretmen İlişkisi Sağlanacak

Proje hakkında bilgi veren diğer bir isim Yard. Doç. Dr. Nejat Akfırat "Yaşam becerilerine yönelik etkinlikler uygun yöntem ve tekniklerle belirlene okul bünyesinde gerçekleşecek. Biz Barbaros İlkokulunu pilot okul seçtik. Burada başarımızı ölçeceğiz. İstediğimiz hedefi yakalarsak projeye devam edeceğiz. Proje ile öğrenci, aile ve öğretmen ilişkisi sağlanmış olacak" dedi. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: ÖĞRENCİLER, BECERİLERİNİ, GELİŞTİRECEK,
Yorumlar
Haber Yazılımı