Haber Detayı
03 Eylül 2018 - Pazartesi 19:04 Bu haber 11447 kez okundu
 
ÖĞRETMEN EVİ YENİLENİYOR
Gölcük Yeni Mahallede bulunan ve çok amaçlı olarak hizmet veren Gölcük Öğretmenler Evi Akşam Sanat Okulu her yıl olduğu gibi bu yılda yenilikler için çalışmalar yapılacaktır. Bu çalışmalar kapsamında çeşitli bölümlerde yenilik yapılacak.
Eğitim Haberi
ÖĞRETMEN EVİ YENİLENİYOR

Gölcük'te çok amaçlı olarak hizmet veren Gölcük Öğretmenler Evi Akşam Sanat Okulu önümüzdeki hafta sonrasında otel kısmında yenilikler yapılıyor.

Gölcük Yeni Mahallede bulunan ve çok amaçlı olarak hizmet veren Gölcük Öğretmenler Evi Akşam Sanat Okulu her yıl olduğu gibi bu yılda yenilikler için çalışmalar yapılacaktır. Bu çalışmalar kapsamında çeşitli bölümlerde yenilik yapılacak. Yapılan yeniliklerle ilgili bilgi veren Gölcük Öğretmenler Evi Akşam Sanat Okulu Müdürü Selçuk Karaduman; “bizim buradaki asıl amacımız gelen insanlarımıza en iyi şekilde hizmet vermektir. Bu kapsam içerisinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Kurumumuzun özellikle otel kısmında her yıl olduğu gibi bu yılda yeniliklerimiz yapılacaktır. Otel kısmında bulunan duşa kabinler, lavabolar ve benzeri alanları yeniliyoruz. Kurumumuzda bulunan lokalimiz ise artık gece 23 e kadar halkımıza hizmet veriyor. Eskiden lokalimiz saat 16 ile 17 saatlerinde kapatılıyordu. Yapılan bir değişiklikle gece saat 23 e kadar hizmet verecektir. Bunun akabinde 2018 ile 2019 eğitim ve öğretimin başlamasıyla kurum içerisinde el becerin kurslarımız açılacaktır. Kurumumuzda sanatla ilgili çalışmalarımız aralıksız devam edecektir” dedi.

Fahri Haner     

Kaynak: Editör:
Etiketler: ÖĞRETMEN, EVİ, YENİLENİYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı