Haber Detayı
15 Nisan 2018 - Pazar 16:01
 
ÖĞRETMENLER EĞİTİMDEN GEÇTİ
Gölcük Fen Lisesi 27 öğretmen Fen Lisesi toplantı salonunda 2 günlük Mali Hizmetler semineri eğitimine başladılar. Mali hizmetler seminer eğitim Pazar günü akşam son buldu.
Eğitim Haberi
ÖĞRETMENLER EĞİTİMDEN GEÇTİ

Kocaeli il milli eğitim müdürlüğünün onayı ile Gölcük Fen Lisesi Toplantı salonunda Lider Öğretmen Mali Hizmetleri Eğitim Semineri düzenlendi. Seminere Gölcük Fen Lisesi Müdürü Recep Cerrah, 27 okul öğretmeni ve eğitim veren Bursa’dan Bülent Aydın ile Gökhan Kıvrak katıldı.
Okulda 27 öğretmen liderlik mali hizmetler eğitim seminerine başladı.  Seminer konusunda açıklama yapan Okul Müdürü Recep Cerrah; “bu seminerimiz il milli eğitim müdürlüğümüzün onayı ile gerçekleşti. Seminerin içeriliği ise bir öğretmenin sınıf ve okulda nasıl olmalı. Öğrenci ve öğretmen arasındaki diyalogun nasıl oluşacak. Yaşanan dirençlere karşı baş etme nasıl sağlanır. İdarecilik ve sınıf öğretmenliği konusunda bilgilendirmek, aynı zamanda öğrenciler arasında etkili iletişim sağlamaktır. Buradaki seminer 2 günlüktür. Pazar günü akşamı son bulacak” dedi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: ÖĞRETMENLER, EĞİTİMDEN, GEÇTİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı