Haber Detayı
01 Şubat 2018 - Perşembe 10:37
 
OKUL ALANI OTOPARK OLDU
Cumhuriyet Caddesi ile 67. Sokak’ın kesiştiği noktada bulunan ve Gazi Ortaokulu’nun yıkılması ile araç sahiplerinin otopark olarak kullandığı alan Belediye tarafından ücretli otoparka dönüştürülüyor.
Gölcük Haberi
OKUL ALANI OTOPARK OLDU

Kentsel dönüşüm projesi kapsamında Gölcük belediyesi tarafından arsası satın alınan ve uzun süredir vatandaşların otopark olarak kullandığı alan Belediye tarafından ücretli otoparka dönüştürülme çalışmaları başladı. 
 
SIKINTI ORTADAN KALKIYOR
Gazi Otoparkı olarak kullanılan alanın giriş ve çıkış yerleri konusunda araç sürücüleri sıkıntı yaşamaya devam ediyordu ve sonunda bu soruna çözüm bulunuldu. Gölcük Belediyesi Fen İşleri Ekiplerinin çalışmaları ile otoparkın giriş alanının olduğu alan daha da genişletilerek çıkış noktası da yapılarak araç sürücülerine büyük kolaylık yaşatıyor.
 
GİRİŞ VE ÇIKIŞLAR DÜZENLENİYOR
Genişletilen alanın tabanına harç dökülerek düzleştirildi ve bu sayede araç sürücüleri büyük kolaylık yaşayacak gibi duruyor. Araç sürücüleri, “Bu otoparkın giriş bölümü vardı ama çıkış bölümü yoktu. Ama bu yapılan uygulama sayesinde giriş alanı biraz daha genişletilerek çıkış alanı da yapıldı. Bizler için harika bir çalışma oldu. Artık giriş bölümünden çıkış yapmak zorunda kalmayacağız. Bu uygulama bizler için çok iyi oldu” dediler.
Kaynak: Editör:
Etiketler: OKUL, ALANI, OTOPARK, OLDU,
Yorumlar
Haber Yazılımı