Haber Detayı
14 Ocak 2020 - Salı 17:08
 
OTOPARKIN SAATİ SADECE 1 TL
Gölcük Belediyesi ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi işbirliğiyle yapılan Değirmendere Kapalı Otopark’ı tamamlanarak hizmete girdi. 10 bin M2 kapalı alana sahip, 260 araçlık olarak inşa edilen otopark, sermayesi 100 Gölcük Belediyesi’ne ait olan GÖLAŞ Şirketi tarafından işletiliyor.
Gündem Haberi
OTOPARKIN SAATİ SADECE 1 TL

Gölcük Belediyesi ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi işbirliğiyle yapılan Değirmendere Kapalı Otopark’ı tamamlanarak hizmete girdi.

260 ARAÇLIK KAPALI OTOPARK
10 bin M2 kapalı alana sahip, 260 araçlık olarak inşa edilen otopark, sermayesi 100 Gölcük Belediyesi’ne ait olan GÖLAŞ Şirketi tarafından işletiliyor.
OTOPARKIN SAATİ SADECE 1 TL
Değirmenderelilerin rahatlıkla kullanabilecekleri uygun bir fiyat politikası ile otopark hizmet verecek. Buna göre 0-1 saati 1 TL, 1-2 saati 2 TL, 2-4 saati 3 TL, 4-8 saati 5 TL, 8-12 saati 8 TL, 12-24 saati 10 TL, aylık abonelik ise; sadece 120 TL olacak.

Gölcük Belediyesi ile Gölcük Pazarcılar Odası arasında, esnafın yerleşim düzeni ile ilgili devam eden çalışmaların kısa süre içinde neticelenmesinden sonra,  kapalı otopark cumartesi günü pazar yeri olarak da kullanılacak.
EN ÜST KATINDA TOPLANTI SALONU VE KOMEK DE OLACAK
Otoparkın en üst katında ise; çok amaçlı olarak kullanılacak bir toplantı salonu bulunuyor.

Ayrıca; Gölcük Belediye Meclisi tarafından Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’ne yapılan tahsisle, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Meslek Edindirme Kurs Merkezi (KOMEK) olarak hizmet verecek ve böylelikle vatandaşların kurslara daha rahat ulaşması sağlanmış olacak.

Kaynak: Editör:
Etiketler: OTOPARKIN, SAATİ, SADECE, 1, TL,
Yorumlar
Haber Yazılımı