Haber Detayı
09 Eylül 2020 - Çarşamba 14:04
 
ÖZEL SİPARİŞ MOBİLYA YAPILIR
Merkez Mahallesi Preveze Caddesinde kurulan Paşa Koltuk Tamir Atölyesinde özel sipariş ile tamir ve döşeme itina ile yapılır.
Ekonomi Haberi
ÖZEL SİPARİŞ MOBİLYA YAPILIR

Paşa Koltuk Döşeme Atölyesi usta Mehmet Er tarafından  Merkez Mahallesi Preveze Caddesi No- de kurularak hizmet vermeye başladı. Yaklaşık 18 yıldır hizmet veren Paşa Koltuk Döşeme Atölyesi sahibi Mehmet Er, yaptığı hizmetlerinden dolayı müşterileri kendisinden hem memnun hem de güveniyorlar. Yaptığı işi önce kendisinin beğenmesini dile getiren Paşa Koltuk Döşeme Atölyesi sahibi Mehmet Er yaptığı açıklamada şunları söyledi.

 

Mehmet Er, bizim için önce güven sağlamaktır. Bu sağladığın güven özellikle yaptığın hizmet kalitesinden kazanılmalıdır. Bu güne kadar ben müşterilerimin hepsinin güvenini kazandım. Ben çıraklıktan yetişerek usta oldum. Bundan dolayı yaptığım hizmet kalitelidir. Bu yıl 18 yılımı bu sektörde tamamladım. Yaptığım hizmetlerde tüm müşterilerim benden memnun olduklarını söylüyorlar. Buda benim için en büyük ödüldür. Müşterilerime yönelik özel siparişler alırken aynı zamanda koltuk döşeme kaplama ve tamiri itinalı olarak yapıp teslim ediyorum. Her ne olursa olsun müşterilerime kaliteli ve en iyi hizmeti vermeye gayret ediyorum” dedi.

 

Fahri Haner   

Kaynak: Editör:
Etiketler: ÖZEL, SİPARİŞ, MOBİLYA, YAPILIR,
Yorumlar
Haber Yazılımı