Haber Detayı
13 Mayıs 2019 - Pazartesi 12:10
 
RAMAZAN PROGRAMLARI İLGİ GÖRÜYOR
Mübarek Ramazan ayı dolayısıyla mahallelerde yapılan programlara Hafta sonu İhsaniye ve Kavaklı Mahalleleri ile devam edildi. Vatandaşlar programa yoğun ilgi gösterirken, Başkan Ali Yıldırım Sezer milli, manevi değerlerimizi yaşatacağımız etkinliklere her zaman önem vereceğiz" dedi.
Gölcük Haberi
RAMAZAN PROGRAMLARI İLGİ GÖRÜYOR

Gölcük Belediyesi'nin Mübarek Ramazan ayı dolayısıyla mahallelerde yaptığı programlara Hafta sonu İhsaniye ve Kavaklı Mahalleleri ile devam edildi. Teravih Namazı'ndan sonra başlatılan programa Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer ile birlikte çok sayı da vatandaş aileleriyle birlikte katıldılar.

BU TARZ PROGRAMLARI ÖNEMSİYORUM

Çocukların Ramazan ayına ilgi duyması için yapılan etkinlikler sonrasında ilçemizin tanınmış sunucusu Abdullah Yıldırım'ın anneler günü üzerine duygulandıran hikaye anlatımı ilgiyle takip edildi. Kuran-ı Kerim Tilaveti ardından Başkan Ali Yıldırım Sezer Vatandaşlara seslendi ve şunları söyledi: Çocuklarımıza, gençlerimize ve ailelere milli, manevi Ramazan ayının atmosferine uygun duyguları aktarmak için bu programların önemli olduğunu düşünüyorum. Bu tarz milli manevi değerlerimizi yaşayacağımız etkinliklere gelecekte de devam edeceğiz, önem göstereceğiz. Gençlerin ve çocukların katılımını da çok önemsiyorum. Çocuklarını etkinliklerimize getiren kadınlarımıza da ayrıca teşekkür etmek istiyorum. Bu vesile ile başta şehit ve gazilerimizin anneleri olmak üzere saygı değer kadınlarımızın anneler gününü de kutlamak istiyorum. Cennet annelerin ayağının altındadır. Allah sağlıklı, mutlu uzun ömürler versin diyorum, katılımınız için tekrar teşekkür ederek sözlerimi noktalıyorum" dedi.

İLAHİLER SÖYLENDİ

Konuşmanın akabinde Hüsamettin Karakaya muhteşem sesi ve saz ekibiyle Vatandaşları mest eden ilahiler söyledi ve Sema Gösterisiyle Ramazan programı son buldu.

 
Kaynak: Editör:
Etiketler: RAMAZAN, PROGRAMLARI, İLGİ, GÖRÜYOR, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı