Haber Detayı
27 Mayıs 2019 - Pazartesi 12:28
 
RAMAZAN PROGRAMLARINA BÜYÜK İLGİ
Gölcük Belediyesi tarafından düzenlenen Ramazan etkinlikleri tüm hızıyla devam ediyor.
Gölcük Haberi
RAMAZAN PROGRAMLARINA BÜYÜK İLGİ

Hafta sonu düzenlenen Yazlık, Değirmendere ve Çiftlik Mahallesindeki programlar da Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer'de yer alırken, Değirmendere sahilde düzenlenen programa Ak Parti Kocaeli Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu’da katıldı.

Gölcük Belediyesi tarafından düzenlenen Ramazan etkinlikleri tüm hızıyla devam ediyor. Yazlık, Değirmendere ve Çiftlik Mahallesinde gerçekleşen Ramazan etkinliğinde Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, katılan mahalle sakinleri ile sohbet ederek Ramazan ayının ibadetin, toplumsal dayanışmanın, paylaşmanın, kardeşliğin, birlik ve beraberliğin en yoğun yaşandığı ay olduğunu ifade etti.

7'DEN 70'E BÜYÜK İLGİ

Programlara Ak Parti Kocaeli Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu, Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, Ak Parti İlçe Başkanı Çetin Seymen, Başkan Yardımcıları Fikret Ormancıoğlu, Şevket Kaba, Belediye Meclis Üyeleri ile birlikte çok sayı da vatandaş aileleriyle birlikte katıldı. Etkinliğe 7’den 70’e vatandaşlar yoğun ilgi gösterirken kurulan sahnede Hacivat ve Karagöz gösterileri ile çocuklar doyasıya eğlendi.  Program Sema Gösterileri ve ilahiler ile son buldu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: RAMAZAN, PROGRAMLARINA, BÜYÜK, İLGİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı