Haber Detayı
16 Temmuz 2019 - Salı 09:44
 
SICAK YAZ GÜNLERİNDE SERİNLEMENİN ADRESİ
Gölcük Belediyesi Kapalı Yüzme Havuzu açıldığı günden bu yana oldukça yoğun bir ilgi görüyor.
Yaşam Haberi
SICAK YAZ GÜNLERİNDE SERİNLEMENİN ADRESİ

Özellikle Sıcak Yaz günlerinde oldukça yoğunluk yaşayan Kapalı Yüzme Havuzu, Gölcük Belediyesinin gözde tesislerinden birisi olarak dikkat çekmeye, ilgi toplamaya devam ediyor.

 

Vatandaşlar Gölcük Belediyesinin Havuz hizmetinden faydalanırken,ailelerin çocuklarına yönelik hizmet veren Yaz spor okullarıyla da İlçe genelinde Yüzme bilmeyen çocuk kalmasın projesi de aynı ölçüde yoğun ilgi görmeye devam ediyor.

 

TÜM YAŞ GRUPLARI VAR

Tüm yaş gruplarına yönelik kayıtların devam ettiği Yaz dönemi Spor okulu, Kapalı yüzme havuzunda hafta içi ve hafta sonu yüzme kursları başarıyla sürüyor. Hafta içi Sabah Saat: 08:00- 11.30 arasında, Hafta sonları Sabah Saat: 08:00- 12:00 arasında Yüzme kursları başarıyla devam ediyor. Bu kursların sayesinde İlçe genelinde Yüzme bilmeyen çocuğun kalmaması hedefleniyor. Aqua park eşliğinde Eğlenceli bir Eğitim hizmetinin verildiği Kapalı yüzme havuzu Sahil kesiminde yaşayan herkesin yüzme ihtiyacını karşılıyor.

YAZ SICAĞINDA SERİNLİK

Yaz süresince Kapalı yüzme havuzlarında çocuklar, gençler ve yetişkinler dilediklerince keyifle yüzebiliyor ve stres atıyor. Vatandaşlar, Gölcük'te böyle bir tesis olduğu için çok şanslı olduklarını belirtiyorlar. Gölcük Belediyesi Kapalı Yüzme Havuzu, 3 adet faklı derinlik ve boyutlardaki havuzuyla, 28°C - 29°C su sıcaklığı 30°C ortam sıcaklığı, ideal parametrik değerleri, son derece hijyenik ortamı, profesyonel personeli, aqua parkı, kafeterya hizmeti ve alternatifli seanslarıyla hizmet vermeye devam ediyor.

 

VATANDAŞLAR EĞLENİYOR

Havaların ısınmasıyla birlikte yapılabilecek en güzel etkinlik olan yüzme sporuna ilgi artıyor. Hafta içi ve hafta sonu olmak üzere, birçok ders seçeneğinin bulunduğu ve tecrübeli hocaların eşliğinde güvenilir bir ortamda yüzme dersleri veriliyor. Yüzme havuzuna gelen her yaştan ve her kesimden vatandaşlar yaz ayının bu sıcak dönemlerinde en güzel şekilde rahatlama imkanı buluyor.

 

KALİTELİ HİZMET SUNULUYOR

Gölcük Belediyesi Kapalı Yüzme Havuzu, sağlıklı ortamı ve tecrübeli personeli ile birlikte kaliteli hizmet sunuyor. Gölcük Belediyesi Kapalı Yüzme Havuzu Kavaklı Mahallesi 129. Sokak No:5'de hizmet vermeye devam ediyor. Ayrıntılı bilgi almak isteyen vatandaşlarımızın 414 45 53 no'lu telefonu arayabilirler.

 

FİYAT LİSTESİ

Kaynak: Editör:
Etiketler: SICAK, YAZ, GÜNLERİNDE, SERİNLEMENİN, ADRESİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı