Haber Detayı
15 Ekim 2020 - Perşembe 09:56
 
SAADET PARTİSİ GELECEK PARTİSİNİ ZİYARET ETTİ
Saadet partisi gelecek partisine yönetimi ile ziyarette bulundu. Sıcak bir ortam da gerçekleşen ziyarette saadet partisi ilçe Başkanı Yaşar Yıldız, Kadriye Güner'e çiçek ve Necmettin Erbakan hocanın Davam adlı kitabını hediye etti.
Siyaset Haberi
SAADET PARTİSİ GELECEK PARTİSİNİ ZİYARET ETTİ

TÜM SİYASİ PARTİLER BİR ARAYA GELEBİLMELİ

Başkan Yaşar Yıldız “Kongreniz ve yönetiminiz hayırlara vesile olmasını diliyorum. İnşaallah Gölcük siyasetinde başarılı bir geleceğiniz olur. Milli birlik şuuru içerisinde Türkiye siyaseti ve Gölcük siyasetin de farklı siyasi partiler olmamıza rağmen bir araya gelebilmeli Gölcüğün selameti için katkı sağlayabilmek adına istişarelerde bulunmalıyız. Bir bayan olarak siyasete atılmanız ve bir ilçe başkanı olarak sorumluluk almanız memnuniyet verici hem yönetiminize hem de şahsınıza teşekkür ederim. Necmettin Erbakan hocamızın kitabını size hediye etmekten mutluluk duyduk.İnşaallah Hocamızın kitabında ne yaptıysam Allah rızası için yaptım inşallah sizlerde siyaseti bu rıza ile yapar ve başarılı olursunuz”dedi.

MİLETİMİZ ALDATILDIĞINI GÖRÜYOR
Başkan Yıldız “ Ülke ekonomisinin her geçen gün daha da kötüye gittiğini ve bu ekonomik havanın verilen kredilerin ilerleyen zamanlarda faize karşı olanların nasıl faiz ile milletimizin boynuna geçirilen urgan olduğunu göreceğiz inşallah yanlışlardan dönülür. Faize karşı olanların gece operasyonu ile 200 bas puan faiz arttırımına gidildiğini de görüyoruz dolarla işimiz yok diyen anlayışın milletimizi nasıl aldattığını milletimiz kendi gözleri ile görüyor Allah milletimize yardım etsin. Bizler sorumluluk almaya her zaman hazırız tecrübemiz ve emperyalizmin dilinden ancak biz anlarız Erbakan Hocamızın bizlere bıraktığı en büyük miras ilim ve bilim yoludur. Açıklamasında bulundu.

GÖLCÜK SİYASETİNDE FARK YARATACAĞIZ
Başkan Kadriye Güner “Ziyaretinizden  dolayı şükranlarımı sunuyorum. Gelecek partisi Gölcük siyasetin de fark yaratacak hem yönetimim hemde şahsım sorumluluk alarak partimizin tam demokrat anlayışı kimliği ile tüm ideolojileri kapının dışında bıraktığını yeni Türkiye hedefi doğrultusunda sıkışmış dar kutuplu siyasi anlayışların gelecekte tutunamayacağını ve milli birlik şuurunu ülkemizin ve gölcüğümüzün  tüm renklerini gelecek çatısında buluşturduk. Biz siyasete yeni bir boyut kazandıracağız. Eski siyasi argümanlar siyasi anlayışlar, ideolojiler tamda emperyalizmin aradığı ortamlardır. Devamlı aynı yaraları kaşıyarak hem ülkemizi hemde vatandaşlarımızı geriye götürmektedir. Bizde bu kapsamda temeli vatandaşımıza dayanan kendisinin yönetebildiği ve her fikir ve düşüncenin ortak faydasını belirleyen ve geliştiren bir düşünce hareketi hâline gelmiştir”dedi.

KAPIMIZ TÜM SİYASİLERE AÇIK
Başkan Güner  Bizler ilim, bilim ve liyakat e sımsıkı sarılarak geleceğimizi evlatlarımıza daha iyi bir gelecek bırakabilmek için tüm siyasi partilere de her zaman kapımız açık olacaktır. Siyasette menfaat arayanlara diyorum ki gelecek o menfaatlerin toprağa gömüldüğü şeffaflığın öne çıktığı ve şuandaki gibi her konuda kapımızın sonuna kadar açık olduğu bir anlayış olacaktır. Tekrardan ziyaretiniz beni onurlandırdı Necmettin Erbakan hocamızın kitabını hediye etmeniz bana şeref vermiştir. Okumayı seven bir genç kardeşiniz olarak mutlaka okuyacağım. Çocukluğumun en bilge liderleri arasında olan hocamıza Allahtan rahmet mekanının cennet i âli olmasını niyaz ederim. Yönetiminize sevgi ve saygılarımı sunar teşekkür ederim”dedi.. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: SAADET, PARTİSİ, GELECEK, PARTİSİNİ, ZİYARET, ETTİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı