yuvacıksu 700 - 100
Haber Detayı
08 Mart 2018 - Perşembe 18:20
 
SAADET PARTİSİNDEN CHP’YE ZİYARET
Saadet partisi İlçe Başkanı Yaşar Yıldız ve yönetimi, kongresini yapan ve yeniden başkan seçilen CHP ilçe Başkanı İsmet İşeri ve yönetimini ziyaret etti. Saadet Partisi İlçe Başkanı Yaşar Yıldız “Başkan İşeri ve yönetimini tebrik ediyorum. Biz Saadet partisi olarak milletiniz gönlündeyiz. Biz Amerika'ya rağmen iktidar olacağız. Dış güçler Akp'yie kandırıyor. Biz asılız. AKP fotokopi” dedi.
Siyaset Haberi
SAADET PARTİSİNDEN CHP’YE ZİYARET�

Saadet partisi İlçe Başkanı Yaşar Yıldız ve yönetimi, kongresini yapan ve yeniden başkan seçilen CHP ilçe Başkanı İsmet İşeri ve yönetimini ziyaret etti.
 
KABUL ETMEM MMKÜN DEĞİL
CHP ilçe Başkanı ismet işeri “Nezaket için teşekkür ediyoruz. En kısa sürede size ziyarete geleceğiz. Önümüzdeki süreç önemli yerel ve genel seçimler var. 2019 daki seçim Türkiye' nin kaderini değiştirecek. Başkanlık sistemi hukuki olmasada şuan  filen uygulanıyor.  Türkiye, İran,  Suriye gibi Devlet Partisi olacak.Türkiye zor sürece giriyor. MHP ve AKP ittifakını anlamak mümkün değil. Aslında 16 Nisan referandumunda şunu ifade etmediler mi? 'Artık bundan sonra koalisyonlar dönemi kapanıyor' peki bu ittifakın amacı ne? Demokratik ülkelerde anayasaya tamamen aykırı durumlarda yani ittifak ettiği partiyle beraber kümülatif oyları dikkate alıp ona göre milletvekili çıkaracak, sonra aldığı oy oranında ona milletvekilliği lütfedeceksiniz. Böyle bir şeyin kabulü asla mümkün değildir” dedi. 
 
GENEL BAŞKANINIZI TAKDİR EDİYORUM
Başkan İşeri “Saadet Partisi Genel başkanının çok takdir ediyorum. AB'nin otunu, sütünü, etini alıyorsak Millilikten söz etmek mümkün değil. Biz şunu istiyoruz. Kılık kıyafete karışılmasın. İfade özgürlükleri özgürce söylensin. Adalet herkese uygulansın. Biz siyaseten bizim gibi düşünmeyenlerinde mücadelesini veriyoruz. Geleceğimizi önemsiyoruz. Herkes kendi doğrularında üzerine düşeni yapacaktır. Zor süreçten geçiyoruz.  Ortak nokta ülkemizin geleceği için herkes üzerine düşeni yaparsa demokrasinin var olduğu Türkiye'yi hep birlikte tesis ederiz”dedi.
 
AMERİKA'YA RAĞMEN İKTİDAR OLACAĞIZ
Saadet Partisi İlçe Başkanı Yaşar Yıldız “Başkan İşeri ve yönetimini tebrik ediyorum. Biz  Saadet partisi olarak milletiniz gönlündeyiz. Biz Amerika'ya rağmen iktidar olacağız. Dış güçler Akp'yie kandırıyor. Biz asılız. AKP fotokopi. CHP'de bazı isimler tam seçim üzeri islam üzerine konuşuyor. İnsanlar  Akp'den soğurken. CHP'nin bu yanlış söylemlerinden korkarak bu CHP'yem,i oy vereceğiz diye yeniden AKP'!ye oy veriyorlar.  Sonları geldi. Saadet partisinden korkuyorlar. AB bakanlığını kapatın islam bakanlığı kurun diyoruz. Bağımsız ülke değiliz. Hükümet birşey yapıyor ama bedelini millet ödüyor. Tayyip bey düşünmeden hareket ediyor yaptım diyor yapıyor”dedi.
 
CHP Gölcük İlçe Örgütü, ziyaretin ardından haftalık olağan toplantısını yaptı. CHP Kocaeli Örgütlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Sabriye Şahin'inde toplantıya katıldı.
 
MİLLETVEKİLİ SAYIMIZI ARTTIRACAĞIZ
Gölcük'ün kendisi için ayrı bir yeri olduğunu ifade eden Sabriye Şahin; ''Burada doğdum, büyüdüm. Gölcük bana çok şey kattı. Gölcük ve Karamürsel örgütlerinden sorumluyum. Çalışmalarımıza başladık. Amacımız; 12 ilçede ve büyükşehirde, CHP bayrağını dalgalandırmak, 3 olan Milletvekili sayımızı arttırmak. Gölcük Belediyesi'ni almak için neler yapılması gerektiğine yönelik çalışmalarımız var. Önceliğimiz üyelerimize ulaşmak. Diyorlar ki; üye olmayanlara gidin. Hayır! Önce üyelerimize gideceğiz ki, üyelerimiz yenilensin. Tek tek giderek formlar dağıtıyorz. Örgütlerimizden ricamız, üyelerimizle temasa geçip, birebir görüşelim'' dedi.
KÜSKÜNLERLE BULUŞACAĞIZ
CHP Gölcük İlçe Başkanı İsmet İşeri ''Örgüt birimlerimizle sahaya ineceğiz. Toplam 50 mahallemiz var. 20'si köy statüsünden, 11'i Gölcük'te, 19'u ise beldelerden mahalleye dönüşen yerler. Sahaya çıkmanın faydası çok önemli! Küskün üyelerimizi partimize katmalıyız'' dedi.
Kaynak: Editör:
Etiketler: SAADET, PARTİSİNDEN, CHP’YE, ZİYARET,
Yorumlar
Haber Yazılımı