yuvacıksu 700 - 100
Haber Detayı
22 Haziran 2014 - Pazar 13:20 Bu haber 2504 kez okundu
 
SAĞLIK SEKTÖRÜ HIZLA TAŞERONLAŞMAYA DOĞRU GİTMEKTEDİR.
Türk Sağlık Sen Kocaeli Şube Başkanı Ömer Çeker ve heyeti Kocaeli Tabipler Odası Başkanı Dr. Serkan Yılmaz’ı makamında ziyaret etti.
Sağlık Haberi
SAĞLIK SEKTÖRÜ HIZLA TAŞERONLAŞMAYA DOĞRU GİTMEKTEDİR.

Türk Sağlık Sen Kocaeli Şube Başkanı Ömer Çeker, Şube Başkan Yardımcısı Şengül Çakmak, Umut Birol ile birlik de Kocaeli Tabipler Odası Başkanı Dr. Serkan Yılmaz’ı makamında ziyaret etti. Ziyarette Tabipler Odası Yönetim Kurulu  Üyesi Dr. Recep İpçi,     Dr.Aslıgül Akgül, Dr.Selçuk Öztürk, Dr.Ceren Akdemir, Dr.Fatih Mehmet Çağlar, Dr.Burhan Çağlar Usta, hazır bulundu. Şube Başkanı Çeker’in hayırlı olsun ziyaretinde güncel konular tartışıldı. Görüşmeden her iki taraf da memnun kaldı. Tabipler Odası Başkanı Dr. Serkan Yılmaz ziyaret için Çeker ve Heyetine teşekkür etti. 


Yılmaz Ve Ekibi Gerekli Çalışmamaları Yapacaklardır.
Çeker; Vatandaşın birbirine şüphe ile yaklaştığı, birbiri ile konuşurken kelimeleri cımbızla seçtiği, konuşmamak için bir araya gelmemeye gayret sarf ettiği, süreçte sosyal  sorumluluk hissederek tabipler odası yönetimine talip olan Sayın Yılmazın şahsında yönetim Kuruluna  seçilen arkadaşlarımızı tebrik ederim.  Dedi.Hekimlerimizin ekonomik ve sosyal haklarının korunması ve geliştirilmesi için Sayın yılmaz ve ekibi gerekli çalışmamaları yapacaklardır. Dedi.  


Sendika Olarak Üstümüze Düşeni Yapmaya Hazırız.

Başkan Çeker; Vatandaşımızın sağlık hizmetlerine kolay ulaşması, daha sağlıklı hizmet alabilmeleri vatandaşımıza sağlık hizmeti sunan sağlık çalışanlarının da gelecek gaygısı olmadan, geçim derdi olmadan huzurlu bir ortamda hizmet sunabilmeleri için sendika olarak üstümüze düşeni yapmaya hazırız. Dedi. Başkan Çeker;  Diyalog ortamını geliştirmek, daha sık bir arada olmakta fayda görüyoruz. Dedi.

Güçlerimizi Birleştirmenin Sayısız Faydası Vardır.
Başkan Yılmaz; İş birliği içerisinde olmanın faydalı olacağına inanıyoruz. Güçlerimizi birleştirmenin birlikte olmanın sayısız faydaları var. Diyen Başkan Yılmaz; Sağlık sektörü hızla taşeronlaşmaya doğru gitmektedir. Taşeronlaşmaya karşı hep birlikte mücadele etmemiz gerek. Çalışma hayatındaki sorunlara karşı Türk Sağlık Senin duyarlılığını bilmekteyiz. Dedi. Başkan Yılmaz; Ziyaret için Şube Başkan Çeker ve heyetine teşekkür etti.


FOTOALTI.

01 JPG    : Ömer Çeker,  Şengül Çakmak, Umut Birol, Dr. Serkan Yılmaz, Recep İpçi, Aslıgül Akgül, Selçuk Öztürk, Ceren Akdemir, Fatih Mehmet Çağlar, Burhan Çağlar Usta,  


02JPG: Ömer Çeker,  Serkan Yılmaz’ Tablo hediye ederken   


Kaynak: Editör:
Etiketler: Türk, Sağlık, Kocaeli, Şube, Başkanı, Ömer, Çeker, heyeti, Kocaeli, Tabipler, Od
Yorumlar
Haber Yazılımı