Haber Detayı
19 Ağustos 2019 - Pazartesi 09:41
 
ŞAMPİYON SPORCULAR YETİŞİYOR
Gölcük Belediyesi Yüzme Havuzu küçük büyük her yaştan spor ve yüzme meraklısının beğenisini toplayan Yarı Olimpik Havuz, Aqua Park Havuzu ve Çocuk Havuzuyla Kocaeli Bölgesinin en kapsamlı ve en çok tercih edilen havuzu olma özelliği taşıyor. Gölcük Belediyesi Kapalı Yüzme Havuzu 28-29 C su sıcaklığı 30 C ortam sıcaklığı, son sistem teknoloji ile ideal parametrik değerleri , hijyenik ortam ve Profesyonel personel ile hizmet vermeye devam ediyor.
Spor Haberi
ŞAMPİYON  SPORCULAR YETİŞİYOR

Özellikle Sıcak Yaz günlerinde oldukça yoğunluk yaşayan Kapalı Yüzme Havuzu, Gölcük Belediyesinin gözde tesislerinden birisi olarak dikkat çekmeye, ilgi toplamaya devam ediyor. 
 
Vatandaşlar Gölcük Belediyesinin Havuz hizmetinden faydalanırken, ailelerin çocuklarına yönelik hizmet veren Yaz-Kış spor okullarıyla da İlçe genelinde Yüzme bilmeyen çocuk kalmasın projesi de aynı ölçüde yoğun ilgi görmeye devam ediyor.
 
YÜZME KAYITLARI BAŞLADI
Gölcük Belediye Spor Kulübü Baş Ant.Kadir Doğan ve Alt Yapı sor. Ant Birkan Agun yönetiminde 8 Kişilik Uzman eğitmen kadrosuyla Hafta içi ve Hafta sonu 03-13 Yaş Çocuk ve Bay ve Bayanlara Özel Yetişkin Kurslar tüm hızıyla devam ediyor.
 
ŞAMPİYON SPORCULAR YETİŞİYOR
Türkiye Yüzme Federasyonu Faaliyet programında yer alan il içi ve il dışı yarışmalarda bir çok başarılı sonuçlar elde eden Gölcük Belediye Spor Kulübü Geleceğin Şampiyon Kulaçları Yetişiyor Projesiyle Başarılı sporcular yetiştirmeye devam ediyor.
 
TÜM YAŞ GRUPLARI VAR
Tüm yaş gruplarına yönelik kayıtların devam ettiği Yaz dönemi Spor okulu, Kapalı yüzme havuzunda hafta içi ve hafta sonu yüzme kursları başarıyla sürüyor. Hafta içi Sabah Saat: 08:00- 11.30 arasında, Hafta sonları Sabah Saat: 08:00- 12:00 arasında Yüzme kursları başarıyla devam ediyor. Bu kursların sayesinde İlçe genelinde Yüzme bilmeyen çocuğun kalmaması hedefleniyor. Aqua park eşliğinde Eğlenceli bir Eğitim hizmetinin verildiği Kapalı yüzme havuzu Sahil kesiminde yaşayan herkesin yüzme ihtiyacını karşılıyor.
 
YAZ SICAĞINDA SERİNLİYORLAR
 Yaz süresince Kapalı yüzme havuzlarında çocuklar, gençler ve yetişkinler dilediklerince keyifle yüzebiliyor ve stres atıyor. Vatandaşlar, Gölcük'te böyle bir tesis olduğu için çok şanslı olduklarını belirtiyorlar.Gölcük Belediyesi Kapalı Yüzme Havuzu, 3 adet faklı derinlik ve boyutlardaki havuzuyla, 28°C - 29°C su sıcaklığı 30°C ortam sıcaklığı, ideal parametrik değerleri, son derece hijyenik ortamı, profesyonel personeli, aqua parkı, kafeterya hizmeti ve alternatifli seanslarıyla hizmet vermeye devam ediyor.
 
VATANDAŞLAR EĞLENİYOR
Havaların ısınmasıyla birlikte yapılabilecek en güzel etkinlik olan yüzme sporuna ilgi artıyor. Hafta içi ve hafta sonu olmak üzere, birçok ders seçeneğinin bulunduğu ve tecrübeli hocaların eşliğinde güvenilir bir ortamda yüzme dersleri veriliyor. Yüzme havuzuna gelen her yaştan ve her kesimden vatandaşlar yaz ayının bu sıcak dönemlerinde en güzel şekilde rahatlama imkanı buluyor.
 
KALİTELİ HİZMET SUNULUYOR
Gölcük Belediyesi Kapalı Yüzme Havuzu, sağlıklı ortamı ve tecrübeli personeli ile birlikte kaliteli hizmet sunuyor. Gölcük Belediyesi Kapalı Yüzme Havuzu Kavaklı Mahallesi 129. Sokak No:5'de hizmet vermeye devam ediyor. Ayrıntılı bilgi almak isteyen vatandaşlarımızın 414 45 53 no'lu telefonu arayabilirler.
Kaynak: Editör:
Etiketler: ŞAMPİYON, , SPORCULAR, YETİŞİYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı