yuvacıksu 700 - 100
Haber Detayı
09 Kasım 2018 - Cuma 17:17
 
ŞAMPİYONLUK BEKLİYORUZ
Değirmendere’ de bulunan İlbay Spor Kulübü, EMF Avrupa Muaythai Federasyonu faaliyet programı kapsamında düzenlenen, EMF Uluslar arası Antalya Açık Muaythai şampiyonasında Ülkemizi temsil edecek.
Spor Haberi
ŞAMPİYONLUK BEKLİYORUZ

Avrupa Muaythai Federasyonu Uluslar arası Antalya Açık Kupası International EMF – Muaythai Open Antalya Cup 2018 Şampiyonasına Değirmendere İlbay Spor Kulübü antrenörü Yaşar Doğan önderliğinde, Sporcular Ezgi Adıslıoğlu, Yunus Emre Özdemir ve Naz Nehir Balıkçı Milli Takımda Ülkemizi temsil edecek.

Sporculara Destek

Gölcük  İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Hasan Ceylan ve Gölcük Gençlik Merkezi Müdürü İsmet Ormancıoğlu, İlbay Spor Kulübünü ziyaret ettiler ve müsabaka da yarışacak sporculara başarılar dilediler. Ceylan ve Ormancıoğlu ziyaretlerinde sporcuları motive ettiler ve genç sporcuları daha önceki başarılarından dolayı da tebrik ederek ‘’Ülkemizi en iyi şekilde temsi edeceğinize inanıyor ve sizlere sonsuz güveniyoruz ‘’ dediler.

Kulüp Başkanı ve Antrenör Yaşar Doğan ise, yapılan ziyaretten çok mutlu olduklarını belirterek ‘’ Gölcük İlçe Gençlil ve Spor Müdürümüz Sayın Hasan Ceylan ve Gölcük Gençlik Merkezi Müdürümüz, Sayın İsmet Ormancıoğlu’na ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederiz. Bizleri onore ettiler. Moral motivasyonumuza ve her alanda bizlere verdikleri destek için de kendilerine teşekkür ederiz. Sporcularımız ile birlikte çok çalıştık ve çalışmalarımızın başarını da alacağız ‘’ dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: ŞAMPİYONLUK, BEKLİYORUZ,
Yorumlar
Haber Yazılımı