Haber Detayı
23 Mayıs 2019 - Perşembe 11:01
 
SANAYİ ENKAZI TEMİZLENİYOR
yeni yapılan yeni sanayi sitesine taşınan Gölcük sanayi esnafı ardından eski Gölcük sanayi yıkımı yapıldı. Yapılan yıkımın ardından bu gün itibarı ile eski sanayi enkazı kaldırılmaya başlandı.
Gölcük Haberi
SANAYİ ENKAZI TEMİZLENİYOR

Eski Sanayi Çarşısında yürütülen alan temizleme çalışmalarını yerinde inceleyen Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, "6 tırla 1 haftada çalışmalar tamamlanacak" dedi.

Kavaklı Mahallesi’nde uzun yıllar ilçe halkına hizmet veren Gölcük Sanayi Çarşısı, kentsel dönüşüm projesi kapsamında Yeni Sanayi Sitesine taşınmış ve eski sanayi çarşısının yıkımına başlanmıştı. Yıkım sonrasında şimdi de alan temizleme çalışması gerçekleştiriliyor. Bu kapsamda dava konusu olmayan binaların da yıkımının yapılacağı belirtildi.

BAŞKAN SEZER ÇALIŞMALARI İNCELEDİ

Eski Sanayi Çarşısı alanına Başkan Yardımcısı Mehmet Uzun ile birlikte giden ve yürütülen çalışmalar hakkında yıkımı gerçekleştiren firma yetkililileri tarafından bilgi alan Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, "Yeni Sanayi Sitemizin hizmete açılması sonrasında boşaltılan Eski Sanayi Sitesi bölgesinde devam eden alan temizleme, yıkım ve moloz kaldırma çalışmaları devam ediyor. Bölge 6 tırla, 1 hafta içerisinde temizlenecek. Bu kapsamda; dava konusu olmayan ve boşaltılan binalar da yıkılacak ve enkazları taşınacak alan böylelikle tamamen temizlenmiş olacak" dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: SANAYİ, ENKAZI, TEMİZLENİYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı