Haber Detayı
23 Ekim 2018 - Salı 18:26
 
SANAYİ SİTESİNİN İLK ANAHTARI VERİLİYOR
Gölcük Belediyesi tarafından kentsel dönüşüm projesi kapsamında yapımı tamamlanan ve yarın ilk anahtarlarının teslim edileceği Yeni Sanayi sitesi içerisinde bulunacak olan Camii inşaatı yapım çalışmaları başladı.
Kocaeli Haberi
SANAYİ SİTESİNİN İLK ANAHTARI VERİLİYOR

Gölcük Belediyesi tarafından kentsel dönüşüm projesi kapsamında yapımı tamamlanan ve yarın ilk anahtarlarının teslim edileceği Yeni Sanayi sitesi içerisinde bulunacak olan Camii inşaatı yapım çalışmaları başladı. Camii inşaatı çalışmalarını, Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, Genel Koordinatör Nihat Abiş, Başkan Yardımcısı Kemal Kahraman yerinde inceleyerek yetkililerden bilgi aldılar.
Hafriyat çalışmalarının başlandığı Camii inşaatında incelemelerde bulunan Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş çalışmalar hakkında açıklamalarda bulundu. Başkan Ellibeş açıklamasında;  “Gölcük Belediyesi Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında yapımını tamamladığımız sanayi dükkanlarının tapularını ve anahtar teslimlerini Allah nasip ederse Perşembe günü teslim etmeye başlayacağız.  Aynı zamanda hem sanayi esnafımızın, hem sanayide iş görmeye gelen vatandaşımızın hem de Ford ve diğer fabrikalarda çalışan kardeşlerimizin ibadetini yapabileceği Camii inşaatına başlamış durumdayız. Üç buçuk dönüm alan içerisinde yapılacak olan cami inşaatımız en kısa sürede bitirilerek vatandaşlarımızın hizmetine sunulacak. Şimdiden hayırlı olsun, ibadetleri kabul olur inşallah” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: SANAYİ, SİTESİNİN, İLK, ANAHTARI, VERİLİYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı