Haber Detayı
28 Mayıs 2018 - Pazartesi 18:51
 
SANAYİ TAMAMLANMAK ÜZERE
Gölcük Belediyesi'nin en prestijli Projesi olan ve Kentsel Dönüşüm Projesi içinde yer alan, Yeni Sanayi Sitesi inşaatı çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Hisareyn Karaköprü Mahallesi'nde 105 dönümlük bir alan üzerinde yapımı devam eden, toplam 418 dükkanlı Sanayi Sitesi'nin inşaat çalışmaları neredeyse bitme noktasına geldi.
Ekonomi Haberi
SANAYİ TAMAMLANMAK ÜZERE

Gölcük Belediyesi'nin en prestijli Projesi olan ve Kentsel Dönüşüm Projesi içinde yer alan, Yeni Sanayi Sitesi inşaatı çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.
Hisareyn Karaköprü Mahallesi'nde 105 dönümlük bir alan üzerinde yapımı devam eden, toplam 418 dükkanlı Sanayi Sitesi'nin inşaat çalışmaları neredeyse bitme noktasına geldi.
Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, Kentsel Dönüşüm projesi kapsamında inşaatı hızla devam eden Yeni Sanayi sitesini ziyaret ederek, çalışmaları yerinde takip edip, yetkililerden bilgiler aldı.
Yeni Sanayi Sitesi çalışmalarını yerinde inceleyen Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş yaptığı açıklamada “En önemli projelerimizden biri olan Sanayi Kentsel Dönüşüm Projemiz bitişe doğru yaklaşıyor. Çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Allah nasip ederse Temmuz ayı sonu itibari ile Sanayi Dönüşüm projemizi bitirmeyi hedefliyoruz. Esnafımızın ve vatandaşımızın mutluluğu için bu işi amaç edindik ve bu iş de başarıyla yürütülüyor. Ben şimdiden yeni sanayi çarşımızdaki işyerinin esnaf arkadaşlarımıza hayırlı olmasını diliyorum ”  dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: SANAYİ, TAMAMLANMAK, ÜZERE,
Yorumlar
Haber Yazılımı