Haber Detayı
14 Ekim 2020 - Çarşamba 15:18
 
SARIGÜL GERÇEĞİ, ÜLKENİN GELECEĞİ
Siyaset Haberi
SARIGÜL GERÇEĞİ, ÜLKENİN GELECEĞİ

TDH Kocaeli eski il Başkanı Coşkun Ağıryılmaz'dan çağrıda bulundu. ​

Türkiye Değişim Hareketi; Lideri Sn. Mustafa Sarıgül’le 10 yıl önce değişim için yola çıkmış, Türkiye’nin her yerinde yapılanmış ülke genelindeki mitingleriyle büyük heyecan yaratmış bir siyasi harekettir.
  İktidar iddiasıyla partileşme sürecine girdiğimiz dönemde ana muhalefet partisinde ilginç bir şekilde genel başkan değişikliğinin gerçekleşmesi ve gündem olmasından dolayı TDH lideri Sn. Sarıgül büyük bir fedakarlık göstererek parti kurmayı ertelemiştir. Ancak beklentiler karşılık bulmamış geçen bu süreçte değişim ihtiyacı daha da artmıştır.

  Sn. Sarıgül,  Belediye başkanlığı döneminde ; marka projeler üretip, sorunlara hızlı çözüm bulması yanı sıra Ötekisi olmayan anlayışıyla ülkenin bütününde herkese ve her kesime yaptığı   hizmetlerle bilinmektedir. Ülkemizin birlik ve beraberliğe ihtiyaç  duyduğu bugünlerde   Sn. Sarıgül’e ve yönetim anlayışına büyük bir teveccüh vardır. TDH kadroları olarak  kamuoyundaki beklentilerin  karşılık bulması için  Sn. Mustafa Sarıgül’ü  TÜRKİYE DEĞİŞİM HAREKETİNİ partileştirip ertelenen değişimi gerçekleştirmek üzere göreve çağırıyoruz.    

    

 TÜRKİYE DEĞİŞİM HAREKETİ KOCAELİ

Kaynak: Editör:
Etiketler: SARIGÜL, GERÇEĞİ,, ÜLKENİN, GELECEĞİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı