Haber Detayı
03 Haziran 2018 - Pazar 13:31
 
ŞEHİDİMİZİN ADI YAŞAYACAK
22 Ocak 2016 tarihinde Ordu İl Emniyet Müdürlüğü'nde görev yaparken, geçici görevle gittiği, Şırnak'ın Cizre İlçesi'nde bölücü terör örgütüne karşı verilen mücadelede şehit düşen Gölcüklü Özel Harekat Polisi Bayram Özdere'nin adı, bundan böyle, Gölcük Polis Merkezi Amirliği'nde yaşatılacak
Yaşam Haberi
ŞEHİDİMİZİN ADI YAŞAYACAK

ŞEHİT BAYRAM ÖZDERE POLİS MERKEZİ
Ülkemiz bugüne kadar terörle mücadele uğruna pek çok şehit verdi ve vermeye de devam ediyor. İlçemiz Gölcük'te geçmiş dönemlerde pek çok değerli evladını teröre şehit vermişti. Bu isimlerden birisi de,  Gölcüklü olan, Özel Harekat Polis Memuru Bayram Özdere. 22 Ocak 2016 tarihinde Ordu İl Emniyet Müdürlüğü'nde görev yaparken, geçici görevle gittiği, Şırnak'ın Cizre İlçesi'nde bölücü terör örgütüne karşı verilen mücadelede şehit düşen Gölcüklü Özel Harekat Polisi Bayram Özdere'nin adı, bundan böyle, Gölcük Polis Merkezi Amirliği'nde yaşatılacak. Bundan böyle 19 Mayıs Caddesi üzerinde bulunan, Gölcük Polis Merkezi Amirliği'nin adı, “Gölcük Şehit Polis Bayram Özdere Polis Merkezi Amirliği” olarak anılacak. 
Gölcük İlçe Emniyet Müdürlüğü'nün bu jesti, Gölcüklüler tarafından büyük bir takdir toplarken, yeni tabelayı görüp bir daha bakanların çokluğu dikkatlerden kaçmıyor. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: ŞEHİDİMİZİN, ADI, YAŞAYACAK,
Yorumlar
Haber Yazılımı