yuvacıksu 700 - 100
Haber Detayı
14 Mart 2019 - Perşembe 10:06
 
ŞEHİT AİLELERİNİ ZİYARET ETTİLER
18 Mart Çanakkale Zaferi münasebetiyle, Gölcük İlçe Kaymakamı Mustafa Altıntaş, Gölcük Deniz Ana Üs ve Garnizon Komutanı Tuğamiral Yavuz Kılıç, Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, Gölcük Jandarma Komutanı Binbaşı Burçak Kırca ve İlçe Emniyet Müdürü Selçuk Özdemir ile birlikte şehit ailelerini ziyaret ettiler.
Yaşam Haberi
ŞEHİT AİLELERİNİ ZİYARET ETTİLER

 

 

 

 

18 Mart Çanakkale Zaferi’nin 104.’üncü yıldönümünde Şehit Bayram Özdere, Şehit Furkan Demir ve Şehit Zafer Trabzonlu’nun ailelerini ziyaret eden protokol birlik ve beraberlik mesajlarını ileterek şehitlere rahmet diledi. Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, şehit ailelerinin her zaman yanlarında olduklarını belirterek ”Sizler bize şehitlerimizin emanetisiniz.” dedi Başkan Ellibeş” Ülkemizi korumak için görevlerini yaparken hayatlarını kaybeden kahraman şehitlerimizin ailelerini unutmamız mümkün değil.18 Mart Çanakkale Zaferimizin 104.’üncü yıldönümünde de şehit’imizin ailesini bu anlamda ziyaret ettik. Birlikte şehidimizin fotoğraflarına baktık. Annemizin elini oğlunun yerine öptük. Onlar vatan uğruna evlatlarını şehit verdi, sıkıntılarında da devlet olarak biz her zaman yanlarındayız. Onlar bize şehitlerimizin emaneti, onlara sahip çıkmak bizim boynumuzun borcu.”dedi.

 

Acılarını paylaştılar

Ziyaretten memnuniyetlerini dile getiren şehit aileleri ise, “Gölcük İlçe Kaymakamı Mustafa Altıntaş, Gölcük Deniz Ana Üs ve Garnizon Komutanı Tuğamiral Yavuz Kılıç, Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, Gölcük Jandarma Komutanı Binbaşı Burçak Kırca ve İlçe Emniyet Müdürü Selçuk Özdemir’in ziyaretleri hepimizi çok mutlu etti. Böylesine anlamlı bir günde bizleri unutmayarak yanımızda olmalarından dolayı mutluyuz. İlçe protokolünün sorunlarımızı dinlediği ve bizleri yalnız bırakmadığı ve acımızı her daim paylaştıkları için teşekkür ediyoruz” dediler.

Kaynak: Editör:
Etiketler: ŞEHİT, AİLELERİNİ, ZİYARET, ETTİLER,
Yorumlar
Haber Yazılımı