Haber Detayı
24 Kasım 2020 - Salı 14:51
 
ŞEHİT MURAT İLERİGELEN YAYA ÜST GEÇİDİ’NDE YENİLEME ÇALIŞMASI BAŞLADI
Gölcük Belediyesi Hizmet Binası önünde ve Donanma Mahallesi minibüs terminali yanına 2 yeni üst yapılmasının ardından diğer üst geçitlerde yenileme çalışmaları devam ediyor.
Gündem Haberi
ŞEHİT MURAT İLERİGELEN YAYA ÜST GEÇİDİ’NDE  YENİLEME ÇALIŞMASI BAŞLADI

Gölcük Belediyesi, kentin içinden geçen D-130 Karayolu nedeniyle vatandaşların karşıdan karşıya geçmek için kullandığı üst geçitlerde bakım ve onarım çalışmalarına aralıksız devam ediyor. İlçedeki tüm üst geçitlerin bakım, onarım, boya ve aydınlatma çalışmalarını yapan Gölcük Belediyesi, bugün de; Şehit Murat İlerigelen Yaya Üst Geçidi’nde yenileme çalışmasına başladı. Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer de çalışmayı yerinde inceledi.   

TAMAMIN BAKIM VE ONARIMI YAPILMIŞ OLACAK

Başkan Sezer yaptığı açıklamada: “Gölcük Belediyesi Hizmet Binası önünde ve Donanma Mahallesi minibüs terminali yanına 2 yeni yeni üst yapılmış, Gölcük Belediyesi ekiplerimiz tarafından, ilçemiz genelindeki tüm üst geçitlerin bakım, onarım, boya ve aydınlatmaları yapılmaya başlanmıştı. Bugün de; Şehit Murat İlerigelen Yaya Üst Geçidi’nin korozyonlu merdiven basamaklarını, Gölcük Belediyesi Makine İkmal Bakım ve Onarım Müdürlüğümüz bünyesinde imal edilen merdivenlerle yenilemeye başladık. Bu çalışmanın ardından; üst geçit, yine ekiplerimiz tarafından boyanacak. Bu üst geçidimizin tamamlanması sonrasında, aynı çalışma, Şehit Kamuran Ablak Yaya Üst Geçidi’nde de yapılacak ve yaya üst geçitleri bakım ve onarım programımızı tamamlamış olacağız” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: ŞEHİT, MURAT, İLERİGELEN, YAYA, ÜST, GEÇİDİ’NDE, , YENİLEME, ÇALIŞMASI, BAŞLADI, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı