Haber Detayı
24 Temmuz 2019 - Çarşamba 18:05
 
SENDİKACILARDAN AK PARTİ İL BAŞKANINA ZİYARET
Türk Sağlık Sen ve Türk Büro Sen Kocaeli Şube Başkanları Ak Parti İl Başkanı Mehmet Ellibeş'i makamında ziyaret ettiler.
Siyaset Haberi
SENDİKACILARDAN AK PARTİ İL BAŞKANINA ZİYARET

İl Başkanı Ellibeş, Sendika Başkanı Çeker ve Oypan'a teşekkür etti  
Türk Sağlık Sen Kocaeli Şube Başkanı ve aynı zamanda Türkiye Kamu Sen Denetleme Kurulu Üyesi olan Ömer Çeker ile, Türk Büro Sen Kocaeli Şube Başkanı Rıfat Oypan Adalet ve Kalkınma Partisi İl Başkanı Mehmet Ellibeş'i makamında ziyaret ettiler. Ziyarette İl Başkan Yardımcısı (Sağlık Yönetiminden Sorumlu) Şahin Talus, İl Başkan Yardımcısı (Belediye Hizmetlerinden Sorumlu) İbrahim Elgin de hazır bulundu.  

Şube Başkanı Çeker  ve  Oypan  Mehmet Ellibeş'in  Adalet ve Kalkınma Partisi Kocaeli İl Başkanlığına atanması nedeniyle gerçekleştirmiş oldukları  nezaket ziyaretinde İl Başkanı Ellibeş ve İl Yönetim Kurulu üyelerine Başkan Ellibeş'in şahsında çalışmalarında başarılar dilediler.  Ziyaret için İl Başkanı Ellibeş, Sendika Başkanı Çeker ve Oypan'a teşekkür etti  

Kamu Çalışanlarının Ve Halkımızın Mutluluğu İçin El Birliği Gereklidir
Ziyarette sonrası açıklama yapan  Şube Başkanı  Çeker; “Gerçekleştirmiş olduğumuz ziyaret bir nezaket ve hayırlı olsun ziyaretiydi. Sayın İl Başkanımız Ellibeş'e ve Yönetimine başarılar dileriz. Türk Sağlık Sen ve Türk Büro Sen'e bağlı iş kollarında görev yapan kamu çalışanları için faydalı bir görüşme olmuştur. Siyasi partiler halka kaliteli, hızlı ulaşılabilir hizmet vermek  ve hayat standartlarını yükselterek yarınlarına umutla bakmalarını sağlamak için çalışmalar yapmak ve projeler geliştirmek üzere kurulmuş organizasyonlardır. Dedi. Çeker; Sendikalarda aynı amaç doğrultusunda mensuplarının hak ve hukukunun korunması ve geliştirilmesinin yanında üyelerinin milli gelirden paylarına düşeni almak için gayret sarf eden, aynı zamanda Devlete ve Millete karşı sosyal sorumlulukları da olan kuruluşlar olduğunu söyleyen Çeker;  

Bu sorumluluk çerçevesinde  halkımızın daha kaliteli ve kolay hizmet alması, kamu kurum ve kuruluşlarında meydana gelen sorunların çözüme kavuşturulması ve kamu çalışanlarının hak ve menfaatlerinin korunarak geliştirilmesi amacıyla  sıklıkla bir araya gelmek sureti ile müşterek çözüm yollarının belirlenmesinde fayda gördüklerini ifade ederek sözlerini sonlandırdı. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: SENDİKACILARDAN, AK, PARTİ, İL, BAŞKANINA, ZİYARET,
Yorumlar
Haber Yazılımı