Haber Detayı
08 Şubat 2018 - Perşembe 19:05
 
ŞENTÜRK ''TABELA DERNEĞİ DEĞİLSİNİZ''
Gölcük kent Konseyi Başkanı Metin Şentürk ve yönetim kurulu üyeleri Gölcük Dernekler Platformu dönem Başkanı Seçilen Çetin Kocatürk ve yönetimini ziyaret etti. Başkan Şentürk “Dernekler tabela dernekleri olmaktan çıkıp gerçek manada Dernekçiliği icra etme yolunda çok güzel adımlar atıldı”dedi.
Kültür Haberi
ŞENTÜRK ''TABELA DERNEĞİ DEĞİLSİNİZ''

Gölcük kent Konseyi Başkanı Metin Şentürk,Kent Konseyi genel Sekreteri Fatih Bayram, Yönetim Kurulu üyesi Bilge Saral, Gölcük Dernekler Platformunu ziyaret etti.

Şentürk “Dernekler tabela dernekleri olmaktan çıkıp gerçek manada Dernekçiliği icra etme yolunda çok güzel adımlar atıldı. Bülent Başkan döneminde çok güzel projeler yapıldı.Kendilerine teşekkür ederim. Yeni dönem başkanımız Çetin beye başarılar diliyorum. Yeni dönemde Kent Konseyi ile ve diğer kurumlarla çok güzel projelere imza atacağına güvenimiz tamdır. Güzel bir ekibi var. Dernek Başkanlarımız. İmkanlar doğrultusunda her projede Kent Konseyi olarak sizlerle birlikte olmaktan memnuniyet duyacağız. 

Kocatürk “Ziyaretinizden dolayı teşekkür ediyorum. Bizler geçen yıl dernekler olarak farklı geceler yaptık. Bu yıl tüm derneklerle birlikte bir etkinlik düzenlemek istiyoruz. Geniş katılımlı olsun istiyoruz. her yöre  kendi kültürünü anlatan stantlar kursun kendi yöresini anlatsın. Bu yıl ki en büyük projemiz bu olacak”dedi.

Ziyaretin sonunda kent Konseyi Başkanı Metin Şentürk, önceki dönem başkanı Bülent Denlikol’a çalışmalarından dolayı sertifika verdi. Kent Konseyi genel Sekreteri Fatih Bayram, Bayburt’un plakasını dönem Başkanı Çetin Kocatürk’e hediye etti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: ŞENTÜRK, ''TABELA, DERNEĞİ, DEĞİLSİNİZ'',
Yorumlar
Haber Yazılımı