Haber Detayı
10 Ekim 2015 - Cumartesi 12:13
 
Sepaş Enerji tüm gücüyle ‘İNTEMAK’15 Fuarı’nda
Hizmetlerini Türkiye’nin önde gelen sanayi gruplarından Akkök Grubu ve Avrupa’nın lider enerji şirketlerinden CEZ Grubu’nun oluşturduğu AkCez Ortak Girişim Grubu’nun güç birliği ile Türkiye’nin dört bir yanına ulaştıran Sepaş Enerji, müşterilerini ve ziyaretçilerini 11 Ekim tarihine kadar devam edecek olan İNTEMAK ’15 Fuarı’na bekliyor.
Ekonomi Haberi
Sepaş Enerji tüm gücüyle  ‘İNTEMAK’15 Fuarı’nda

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Uluslararası Fuar Alanı'nda gerçekleşen Doğu Marmara Makine, Yapı Teknolojileri ve Ürünleri, İnşaat Makine ve Ekipmanları, İş Makineleri İhtisas Fuarı’nda (İNTEMAK ‘15) toplamda 117 ticaret ve sanayi kuruluşu bulunuyor. Enerji şirketi olarak katılımcı şirketler arasında yüksek müşteri memnuniyeti hedefi doğrultusunda sunduğu yenilikçi çözümleri ile dikkat çeken Sepaş Enerji, online işlemler merkezinden müşterilerin bütçe planlamasını kolaylaştırmaya yönelik çalışmalara ve ihtiyaca yönelik hazırladıkları tarife seçeneklerine kadar kurdukları geniş hizmet ağı hakkındaki detaylı bilgiyi uzman satış ekibiyle birlikte fuarda ziyaretçilere aktarıyor.

Sepaş Enerji müşterilerine sunduğu “EN” tarifesiyle, tecrübesi ve uzmanlığıyla müşteri odaklılığını ve müşteriye uygun enerji sağlama kabiliyetini en üstün seviyeye taşıyarak farkındalık yaratıyor. Yalnızca elektrik satışı değil, elektrik enerjisi kullanımı ile ilgili de sağladıkları danışmanlık hizmetleriyle fuarda ziyaretçileri bilgilendirmeye devam ediyoR.

Marmara’dan Türkiye’ye uzanan enerji hattında yer alan ve elektrik perakende satış sektöründeki mevcut konumunu liderliğe taşımayı hedefleyen Sepaş Enerji, katıldığı bu fuarla Türkiye’nin enerji kaynaklarını en verimli ve en etkin şekilde kullanan enerji şirketlerinden biri olduğunu müşterilerine ve paydaşlarına bir kez daha gösteriyor. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Sepaş, Enerji, tüm, gücüyle, , ‘İNTEMAK’15, Fuarı’nda,
Yorumlar
Haber Yazılımı