Haber Detayı
26 Temmuz 2020 - Pazar 15:36
 
SEYMEN ''BAŞARI HEPİMİZİN BAŞARISIDIR''
AK Parti Gölcük İlçe Başkanı Çetin Seymen, ilçe gündemi ile ilgili olarak bazı açıklamalarda bulundu. Başkan Seymen, “Bizi 2023, 2053 ve 2071 hedeflerimize taşıyacak en önemli unsur, gönül bağıdır” dedi
Siyaset Haberi
SEYMEN ''BAŞARI HEPİMİZİN BAŞARISIDIR''

AK Parti Gölcük İlçe Başkanı Çetin Seymen, dün ülke ve ilçe gündemi hakkında bazı açıklamalarda bulundu. Başkan Seymen açıklamasında, “24 Temmuz 1908 tarihi, basından sansürün kaldırıldığı tarihtir. Bu tarihte gazeteler, ilk kez sansürsüz olarak yayınlanmaya başlamıştır. Basın hürriyeti içinde görevlerini yerine getiren ulusal ve yerel basınımız, özgürlüklerin ilerlemesi ve kamuoyu oluşumunda büyük bir güce sahiptir. Ülkemizin her alanda hedeflenen başarıya ulaşmasında ve bu başarının ülkemiz ekonomisine olumlu yönde yansımasına, basın mensuplarının gösterdikleri duyarlılık ve bu konuda yaptıkları başarılı çalışmalar büyük katkı sağlamaktadır. Yerelden ulusala özveri ile çalışan, tüm basın çalışanlarının 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı’nı kutlar, sağlık, başarı ve esenlikler dilerim” ifadelerine yer verdi.

‘AYASOFYA CAMİİ ÖZÜNE DÖNDÜ’
Sözlerine devam eden Başkan Seymen, “Geçtiğimiz Cuma günü hasret bitti, vuslata kavuştuk. Türkiye Cumhuriyeti tarihinin en önemli açılışlarından birini gerçekleştirdik. Fatih Sultan Mehmet Han’ın mirası Ayasofya Camii özüne döndü. 86 yıl önce ibadete kapatılarak müzeye dönüştürülen Ayasofya, Cuma namazıyla birlikte ibadete açıldı. Böylesine önemli bir açılışa imza atmak, asrın lideri Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a nasip oldu. Bizlerin de yıllardır beklediğimiz vuslata kavuşmamızı, hala nefes alıp verirken bu sevinci yaşamamızı sağlayan Rabbimize sonsuz şükürler olsun” ifadelerini kullandı.

‘BAŞARI HEPİMİZİN BAŞARISIDIR’
Başkan Seymen açıklamasının devamında, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı hükümet kabinesinin 2 yıllık değerlendirme toplantısında önemli açıklamalarda bulundu. Son iki yılda eğitim, gençlik ve spor, sağlık, adalet, içişleri, milli savunma, ulaştırma ve altyapı, aile, çalışma ve sosyal hizmetler, çevre ve şehircilik, tarım ve orman, hazine ve maliye, ticaret, sanayi ve teknoloji, enerji, dışişleri, kültür ve turizm alanlarında gösterdiğimiz gelişmeleri aktardı. Geçmişte en ufak sarsıntıda adeta yerle yeksan olan bir Türkiye’den bölgesel ve küresel, her türlü sınamayı başarıyla veren bir ülke haline geldiğimizi değerlendirme neticesinde görmekteyiz. Son dönemde özellikle sağlık, milli savunma ve sanayi-teknoloji alanlarında yaptığımız atılımlar ile dünyanın sayılı ülkeleri haline geldik. Bu başarı hepimizin başarısıdır. Liderinin arkasında sapasağlam duran Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının başarısıdır” sözlerine yer verdi.

‘HALKIMIZIN TEVECCÜHÜ, MOTİVASYONUMUZU ARTIRIYOR’
İlçe çalışmalarına da değinen Başkan Seymen, “AK Parti Gölcük İlçe Teşkilatı olarak çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz. Geçtiğimiz hafta İl Başkanımız Sayın Mehmet Ellibeş, Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Tahir Büyükakın, Gölcük Belediye Başkanımız Sayın Ali Yıldırım Sezer, ilçe yöneticilerimiz ve meclis üyelerimiz ile birlikte bir dizi ziyaret programı gerçekleştirdik. Seçimden seçime değil, her zaman halkının yanında olma geleneğini sürdüren bir partinin mensubu olarak halkımızın bizlere teveccühü, çalışma motivasyonumuzu artırıyor. İl Başkanımız, Büyükşehir Belediye Başkanımız ve Gölcük Belediye Başkanımız, hemşerilerimizle gönül bağını hiç ihmal etmiyorlar. Bizi 2023, 2053 ve 2071 hedeflerimize taşıyacak en önemli unsur, işte bu gönül bağıdır” dedi.
‘MAHALLE TEŞKİLATLARIMIZA ÖNEM GÖSTERİYORUZ’
Sözlerine devam eden Başkan Seymen, “Bizler de ilçe yöneticilerimizle birlikte mahalle teşkilatlarımıza önem göstermeye devam ediyoruz. Bu hafta Halıdere Yalı ve Körfez mahalle teşkilatlarımızın haftalık yönetim kurulu toplantısına katılarak değerli yöneticilerimizle istişare ettik. Biliyoruz ki mahalle teşkilatlarımız ne kadar azimli çalışırsa Cumhurbaşkanımızın sırtından o kadar yük alırız. Sözlerime son verirken Genel Merkezimiz tarafından İl Kadın Kolları Başkanlığı görevine getirilen Yasemin Özdemir ve İl Gençlik Kolları Başkanlığı görevine getirilen Gölcük Belediyesi Meclis Üyemiz Baki Özdemir’i kutluyor, zorlu görevlerinde başarılar diliyorum” dedi. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: SEYMEN, ''BAŞARI, HEPİMİZİN, BAŞARISIDIR'',
Yorumlar
Haber Yazılımı