Haber Detayı
10 Ocak 2019 - Perşembe 12:29
 
SEYMEN ''CUMHURBAŞKANIMIZ KOCAELİ’YE DEĞER VERİYOR''
AK Parti İlçe Başkanı Çetin Seyman 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü dolayısı ile ilçemizdeki gazetecilerle bir araya geldi. Başkan Seymen “12 Ocak Cumartesi günü Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ilimizde bir program düzenleyip, ilçe belediye başkan adaylarımızı açıklayacak. Cumhurbaşkanımızın bizzat ilimize gelip adaylarımızı tanıtacak olması Kocaeli’ne verdiği değeri göstermektedir. Bizde kendisini en iyi ve en coşkulu şekilde karşılayıp aday tanıtım toplantısını demokrasi şenliğine çevireceğiz” dedi.
Siyaset Haberi
SEYMEN ''CUMHURBAŞKANIMIZ KOCAELİ’YE DEĞER VERİYOR''

AK Parti İlçe Başkanı Çetin Seyman 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü dolayısı ile ilçemizdeki gazetecilerle bir araya geldi. Başkan Seymen, yeni yönetimini oluşturduğunu belirtti. 

YEREL BASIN GÖLCÜK İÇİN ŞANSBaşkan Seymen “Basın mensuplarımızın haklarını düzenleyen “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” dolayısıyla değerli basın mensuplarımızla buluşmanın sevinç ve gururunu gönülden paylaşıyoruz.
 Çağımızın en dinamik mesleklerinden olan gazetecilik; kamuoyunun bilgilendirilmesi, ülkede ve dünyada yaşanan gelişmelerden insanların haberdar edilmesi ve bilgi akışının objektif bir şekilde sağlanarak, demokrasinin güçlenmesi ve gelişmesine katkıda bulunması açısından önemli bir misyon üstlenmiştir.  İlçemizde de yerel basının dinamik olması bir birinden değerli gazetelerin yayın yapması Gölcük için büyük şanstır. Sorunların dile getirilmesi ve çözüme kavuşturulması noktasında bizlere yardımcı olmaktasınız. Bu birlikteliğimiz yeni dönemde de en üst seviye de devam edecek. Basın ahlak kuralları doğrultusunda kamuoyunu bilgilendirip, toplumun talep ve beklentilerini dile getirerek önemli bir sorumluluğu yerine getiren siz değerli basın mensuplarımızın, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününüzü kutlar, sağlık ve başarılar dilerim.”dedi. 

CUMHURBAŞKANIMIZ KOCAELİ’YE DEĞER VERİYOR
Başkan Seymen “ Bilindiği üzere 12 Ocak Cumartesi günü Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ilimizde bir program düzenleyip, ilçe belediye başkan adaylarımızı açıklayacak. Cumhurbaşkanımızın bizzat ilimize gelip adaylarımızı tanıtacak olması Kocaeli’ne verdiği değeri göstermektedir. Bizde kendisini en iyi ve en coşkulu şekilde karşılayıp aday tanıtım toplantısını demokrasi şenliğine çevireceğiz. Geçmişte olduğu gibi Kocaeli ve beraberinde Gölcük farkını ortaya koyacaktır.
Gölcük’te her mahalleden arabalarımız cumartesi Saat 12:30’da kalkacaktır. Tüm halkımızı bu özel günümüze  davet ediyoruz” dedi.

31 MART’A KADAR DURMAK YOK
Başkan Seymen “Artık seçim çalışmalarımızda başlıyor. Partimizin tecrübeli ismi Hüseyin Şişman kardeşimiz Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanı oldu. Bu zor görevin üstesinden en iyi şekilde geleceği noktasında hiç bir kuşkum yok. Cumhurbaşkanımızın aday tanıtım toplantısı bitirip Gölcük’e döndüğümüz andan itibaren seçim çalışmalarına 31 Mart’a kadar durmaksızın başlayacağız. Gece gündüz çalışıp 31 Mart’ta da seçim zaferimizi hep birlikte kutlayacağız inşAllah. 
Şunu net söylemek istiyorum. 13 değerli isimle aday adayı sürecini götürdük. Aday kim olursa olsun birlik beraberlik içinde, ilk günkü aşk ve heyecanla, tek yumruk olarak çalışmalarımızı südüreceğimizden hiç kuşkum yok”şeklinde konuştu. 

DAVA PARTİSİYİZ
Seymen “Biz dava partisiyiz. İsimler her zaman ikinci planda gelmiştir, öyle de olmaya devam edecek. Genel merkezimiz kimi aday gösterirse göstersin doğru isimdir çünkü çok ince eleyip sık dokunarak isimler belirlendi. Biz adayımızla beraber ilçemizin en ücra köşelerine dahi gidip halkımızın hayal ettiği Gölcük’ü inşa etmek için çalışacağız. Şimdiden hayırlı uğurlu olsun”dedi.

YENİ YÖNETİM OLUŞTU
Yeni yönetim listemizi de sizlere sunuyoruz. Zaten güçlü olan yönetimimizi değerli isimlerle takviye ederek daha da güçlendirdik. Bazı zorunluluklardan dolayı aramızdan ayrılan arkadaşlarımız oldu. Kendilerine verdikleri emeklerden dolayı teşekkürlerimi iletiyorum. AK Parti yönetiminde ki her isim özveriyle çalışmış, partisi ve ülkesi için gereken neyse onu yapmıştır. Biz biriz, her zaman birlikteyiz. Bizim tek hedefimiz var oda oy oranlarımızı arttırarak seçimden zaferle ayrılmak. Bunu başaracak güçteyiz. Başaracağımızdan da en ufak bir kuşkum yok. Allah yar ve yardımcımız olsun.

ÇETİN SEYMEN’İN YENİ YÖNETİMİ
Mustafa Gürdal,  Hüseyin Şişman, Nihat Ekiz, Gürsel Dursun, Furkan Baytar, Ahmet Ersoy, Mustafa Bahar, İbrahim Kılıç, Kadem Gürdal, Semih Sofu, Ömriye Çınar, Aysel Akman, Özge Yakupoğlu, 
İbrahim Ulufer, Emine Demir, Ziya Yıldız, Ali İhsan Uzuner, Ergün Akkaya, Yasin Özmen, Kemal Yavuz, Hüseyin Coşkun, Murat Kurt, Ergün Öncü, Metin Doruklu

Kaynak: Editör:
Etiketler: SEYMEN, ''CUMHURBAŞKANIMIZ, KOCAELİ’YE, DEĞER, VERİYOR'',
Yorumlar
Haber Yazılımı