Haber Detayı
01 Nisan 2019 - Pazartesi 15:07
 
SEYMEN ''İŞERİ AYIP ETTİ''
AK Parti İlçe Başkanı Çetin Seymen seçimin hemen ardından parti binasında yaptığı toplantı ile seçimi değerlendirdi. Seymen, CHP Belediye Başkanı İsmet İşeri’yi eleştirdi.
Siyaset Haberi
SEYMEN ''İŞERİ AYIP ETTİ''

Başkan Seymen “Seçim öncelikle Gölcük'ümüze hayırlı uğurlu olsun. Gölcük halkının vermiş olduğu karara hepimizin saygılı olmasını öncelikle belirtmek istiyorum. Doğru karar verdiklerine inanıyorum. Halkımız ne karar veriyorsa boynumuz kıldan ince. 80 günlük çalışmayı tüm teşkilatlarımız ile MHP ile yapılan çalışma ürünü.  Teşekkür ediyorum. 17 yılda15 zaferimiz. teşkilatlarımız güçlü ve tecrübeli.  Değirmendere’de yüzde 6-7 oranında bir artış var. Köylerimiz gereğini yaptılar. Kamuoyunda sokakta köylerde sıkıntı olduğu dile getirildi ama köylerden gelen oy oranları ile belli oldu. Saraylı’da oy oranımız arttı. İsmet İşeri’nin köyü Ayvazpınar’da iki puan öndeyiz. 

İŞERİ AYIP ETTİ
Başkan Seymen “Ben bir konuya daha deyinmek istiyorum Ben hiç bir zaman polemiğe girmedim. Ama İsmet İşeri’nin basına açıklaması var. Bizde ana muhalefet partiside sahadaydı. Bizede onlarada teveccüh vardı. İşeri yaptığı açıklamada şunları söylemiş.  “Ben Gölcük’te sokaktaki karşılığını alınamadığını söylemek istiyorum. İnsanlar gerçekten samimiyetlerini sandığa yansıtacaklarını sanıyordum. Maalesef yansıtmamışlar. Sokaktaki ilgi yansırsa biz bu seçimi alırız diyordum. Yüzüme güldüler arkamdan vurdular. Halk arasında o kadar memnuniyetsizlik vardı ki, isyan edenler mi istersiniz, yoksa unutulmaktan şikayet edenler mi… Bu durumu bilim insanları incelemeli. Psikolojik ve sosyolojik acıdan bu durum incelenmeli. O kadar şikayet edilip yine aynı partiye oy vermenin mantığını çözemiyorum”demiş. Bir siyasi partinin adayının halka karşı böyle bir açıklama yapması vatandaşa ayıp etmiş” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: SEYMEN, ''İŞERİ, AYIP, ETTİ'',
Yorumlar
Haber Yazılımı