banner383
Haber Detayı
10 Temmuz 2019 - Çarşamba 09:24
 
SEYMEN ‘’KOCAELİ'NİN OYUNU GÖLCÜK ARTTIRDI’’
AK Parti Gölcük İlçe Teşkilatı 103. Genişletilmiş Danışma Meclisi Toplantısı Kongre Sarayı’nda Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın ve AK Parti İl Başkanı Mehmet Ellibeş’in katılımıyla gerçekleştirildi. Toplantıya katılım oldukça yoğun oldu.
Siyaset Haberi
SEYMEN ‘’KOCAELİ'NİN  OYUNU GÖLCÜK ARTTIRDI’’

AK Parti 103. Genişletilmiş Danışma Meclisi Toplantısına Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, AK Parti İl Başkanı Mehmet Ellibeş, AK Parti Gölcük İlçe Başkanı Çetin Seymen, Gölcük Belediye Başkan Vekili Fikret Ormancıoğlu, Belediye Başkan Yardımcıları, İl ve İlçe Yöneticileri, İl Kadın Kolları Başkanı Serpil Yılmaz ve çok sayıda partililer katılım sağlarken. Ölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım sezer Ürdün’de olduğu için katılamadı.

KOCAELİ’NİN OYUNU GÖLCÜK ARTTIRDI

Toplantıda ilk konuşmayı yapan AK Parti ilçe Başkanı Çetin Seymen; “Gördüğünüz gibi biz büyük bir aileyiz. 2002 yılında başlayan Önderimiz Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde yola çıkarak büyük bir başarıya imza attık. Vatan, millet ülke sevdalısı olan AK Teşkilatımız hepiniz 17 yılda büyük başarıla imza attınız. Allah hepinizden razı olsun.31 Mart Yerel Seçimlerinde de bu anlayışla yola çıkarttık. Bu anlayışla büyük zaferlere ulaştık. Zirveye de AK sevdanın bayrağını astık. Sizlerle bu yüzden gurur duyuyoruz. Kocaeli’de oyunu arttıran ilçe Gölcük oldu”şeklinde konuştu.

 

VATANIN YILMAZ BEKÇİLERİSİNİZ

Başkan Seymen “Bu zaferin mimarı gece gündüz çalışan sizlersiniz. Şimdi önümüzde 2023 yılına kadar seçim yok. Ama biz aynı azim ve aynı kararlılıkla milletimizle aynı azimle çalışmamızı sürdüreceğiz. Sayın İl Başkanımız Mehmet Ellibeş olduktan sonra bu inancın bu kararlığın daha fazla arttığını gösteriyor. Birlik ve beraberlik her zamankinden daha fazla ihtiyaç duyduğumuz günleri yaşıyoruz. Unutmayın ki her zaman liderimiz olan Recep Tayyip Erdoğan ve Aziz Milletimiz bu kararlılık sayesinde daha da büyük güç bulacaktır. 2023, 2053, 2071 hedeflerimiz üzerine kararlılıkla yürüyoruz. Yalan siyaseti ortaya koyan, terör işbirlikçileri ile kol kola yürüyenlere hiçbir zaman izin vermeyeceğiz. Vatanımızın ve milletimizin yılmaz bekçileri sizlersiniz. Bu yolda da siz değerli Teşkilat üyesi kardeşlerime güvenim tamdır. Unutmayın ki vatan sevgisi imandandır’ dedi.

BAŞKAN SEZER TEŞEKKÜR ETTİ

AK Parti Gölcük Belediye Meclis Grup Başkan Vekili Kadir Özdemir; “Öncelikle belediye başkanlığımız adına yurt dışında olan Sayın belediye Başkanımıza saygılarımı sunuyorum. Başkanımızı aradım ve bana şunu söyledi. Kocaeli’de oyunu en fazla bizler arttırdık. Bunun nedeni teşkilatımızdır. Allah sizlerden razı olsun dedi. Bizler tüm teşkilatımızla adalet terazisinden şaşmadan AK Parti’nin bayrağını zirveye taşıyacağız. Bir sözü de 41 yıldır Gölcük’e hizmet veren Mehmet Ellibeş abimizedir. Kendisi yeni görevini en iyi şekilde yerine getirecek, partimizi en iyi şekilde temsil edecektir’ dedi.

 

SİZLER BİZİM  SAHADA GÖREN GÜZÜMÜZSÜNÜZ

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın; “Genişletilmiş İstişare toplantılarımız aslında teşkilatlarımızla belediyelerimizin buluşması açısından çok önemli. Sizler soracağınız sorularla vatandaşlarımızın taleplerini de iletmiş olacaksınız. Sizlerden gelecek olan talepleri dinleyeceğiz. Sizler bizim sahadaki gören gözümüz duyan kulağımız olacaksınız. Ben size 4 ay boyunca çalışmalarınızla bizlere verdiğiniz destekten ötürü sonsuz teşekkür ediyoruz. AK Parti’nin 17 yıllık gücü teşkilatlarının azmi ve çalışkanlığıdır. Burada unutmamamız gereken konu var. Bugün şehitlerimiz var. Bugün şehit olan kıymetli evlatlarımıza Allah’tan rahmet kederli ailelerine ve Türk Milletine başsağlığı diliyorum. Bizler burada rahat bir şekilde toplantı yapıp, gezebiliyorsak şehitlerimizin vatan mücadelesinden ötürüdür. Şehitlerimizi asla unutmayacağız’ dedi.

BİZ BİRLİKTE BAŞARDIK

AK Parti İl Başkanı Mehmet Ellibeş, ‘Öncelikle bende Şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. 15 Temmuz Şehitlerimizin de ruhları şad olur inşallah. Bu sahneye birçok kere belediye başkanı olarak geldim. Yaptıklarımı ve yapamadıklarımı paylaştım. Sizlerle güzel yola çıktık. Çok çalıştınız, her zaman yanımda oldunuz, çile çektiniz. Sizlerin bu emeklerini ben hep çok güzel hatırlayacağım. Hani Gölcük belediyesi adına tescillediğimiz sloganımız vardı ya, birlikte başardık; Bizler hep birlikte yaptık, birlikte başardık. 17 ağustos 1999 depreminden sonra bir daha ayağa kalkamaz dedikleri Gölcük’ü birlikte ayağa kaldırdık. Bugün başka bir görevle karşınızdayım. Her zaman içinde bulunmaktan gurur duyduğum AK Parti ailem benim için çok büyük bir onur”dedi.

 

GÖLCÜK VE KOCAELİ’DE BÜYÜK BAŞARI ELDE ETTİK

Başkan Ellibeş “Genel Başkanımıza Sayın Cumhurbaşkanımıza bir daha şükranlarımızı sunuyoruz. Biz Partimizin kurulduğu ilk günden bugüne kadar Kocaeli teşkilatı olarak en büyük desteği verdik. Yağmur çamur demeden çalışarak Sayın Cumhurbaşkanımıza Dik Dur, eğilme mesajını verdik. En son 31 Mart Seçimlerinde de böyle olmadı mı? Bizler o seçimde de çok büyük farkla da Gölcük’te ve Kocaeli’de büyük başarılar elde ettik. Bu sonuçlar bizim içi mükemmel ama son değil. Daha yürüyeceğimiz çok yolumuz var. Çok yorulacağız, ülkemiz için çok çalışacağız durmak yok yola devam arkadaşlar. İl Başkanınız olarak sizden ricam şudur, Kocaeli her konuda örnek olmuştur”şeklinde konuştu.

 

BİZ BÜYÜK BİR AİLEYİZ

Başkan Ellibeş “Birlik ve beraberliği konusunda tüm teşkilatlarımız ve Gölcük halkı büyük uyumu yansıttı. Bugünden sonra da Gölcük’te aynı birlik ve beraberliğimizi yansıtacağız Her zaman diyoruz ya AK Parti çok büyük bir aile. Bizim enerjimiz sizlersiniz. Bu her zaman da devam edecek. Bugün sizlerle bir arada olmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Sizlerden aldığım enerjiyle İl Başkanlığı görevimde de bugüne kadar en büyük desteği yine Gölcük’ten alacağıma inanıyorum. 2023 Hedefleri için çok çalışmamız gerektiğini size belirtmek istiyorum: Genel Başkanımıza Sayın Cumhurbaşkanımıza verdiğimiz sözü yerine getirmek için çok çalışacağız diyorum’ dedi.

 

Fahri Haner

 

 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: SEYMEN, ‘’KOCAELİ'NİN, , OYUNU, GÖLCÜK, ARTTIRDI’’,
Yorumlar
Haber Yazılımı