Haber Detayı
05 Eylül 2019 - Perşembe 13:23
 
SEYMEN KOGREDE ADAY
AK Parti Gölcük İlçe Başkanı Çetin Seymen, partilerinin içinde bulunacağı kongre süreci ile ilgili dün bazı açıklamalarda bulundu. Başkan Seymen, yaptığı açıklamada, “Kongrede aday olacağım” dedi
Siyaset Haberi
SEYMEN KOGREDE ADAY

AK Parti Gölcük İlçe Başkanı Çetin Seymen, partilerinin içinde bulunacağı kongre süreci hakkında dün önemli bilgiler verdi. Başkan Seymen, konu hakkında yaptığı açıklamada, “Bilindiği gibi yerel seçimler öncesinde, önceki dönem ilçe başkanımız İdris Alp’in belediye başkan aday adaylığı dolayısıyla görevini bırakmasının ardından ilçe başkanlığı görevi, genel merkezimiz tarafından şahsıma verilmişti. O günden bu zamana kadar bu görevi elimden geldiğince, yönetimimizin, teşkilatımızın ve halkımızın desteğiyle iyi bir şekilde yapmaya gayret ediyorum” dedi.

‘HALKIMIZIN ARASINDA OLAN BİR PARTİNİN NEFERLERİYİZ’

Sözlerine devam eden Başkan Seymen, “Benden önceki ilçe başkanlarımız, partimizin bayrağını Gölcük’te oldukça yüksek bir noktaya kadar çıkardılar. Biz de gururla aldığımız bu bayrağı bir adım daha yukarıya taşıma amacındayız. Bizler her zaman için çalışan, seçimden seçime değil her dönemde halkımızın arasında olan bir partinin neferleriyiz. Bilindiği üzere partimiz, kongre sürecine giriyor. 7 Ekim tarihinden itibaren ilçelerdeki kongrelerin takvimi belirlenmeye başlayacak. Bizler de belirtilen tarihte kongremizi yapmak adına çalışmalarımızı yapacağız” dedi.

‘ELİMDEN GELENİ YAPMAYA HAZIRIM’

Başkan Seymen, “Yerel seçimlerin ardından bana verilen bu görevi hem teşkilatımız hem de halkımızın desteğiyle yürütmekteyim. Kongrede tekrar aday olacağımı da söyleyebilirim. Partimize hizmet etmek anlamında elimden geleni her zaman için yapmaya hazırım. Bizim partimiz, küslük ve kırgınlıkların olmadığı, koltuk merakının olmadığı bir partidir. Halkımızın içinden çıkan, merkezine halkı koyan bir partinin neferleri olarak görevin bizlere verilmesi durumunda en iyi şekilde hizmetimizi yapmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: SEYMEN, KOGREDE, ADAY,
Yorumlar
Haber Yazılımı