Haber Detayı
08 Şubat 2019 - Cuma 14:18
 
SEZER, HASTALARI ZİYARET ETTİ
AK Parti Gölcük Belediye Başkanı Adayı Ali Yıldırım Sezer, önemli bir vefa örneği göstererek ilçenin önemli isimleri de ziyaret edip, hayır dualarını alıyor ve vefa örneği sergiliyor.
Siyaset Haberi
SEZER, HASTALARI ZİYARET ETTİ

Seçim çalışmalarını SKM programı kapsamında sürdüren AK Parti Gölcük Belediye Başkanı Adayı Ali Yıldırım Sezer önemli bir vefa örneği göstererek, şehrin önemli ve asırlık değerlerini de ziyaret edip, hayır dualarını alıyor. Sezer, İlçe Başkanı Çetin Seymen ile birlikte 100 yaşını dolduran Asım Amca ve 97 yaşındaki eşi Melahat Teyzeyi ziyaret edip, ellerini öptü ve hayır dualarını aldı. Sıcak ve samimi bir ortamda seçim üzerine de sohbet yapılırken, Asım ve Melahat Kibaroğlu başarı dileklerini iletti.

 

SANATÇI SERMET GÖK’E ZİYARET

Sezer ayrıca uzun zaman önce geçirdiği bir kazadan dolayı rahatsızlığı süren Değirmendere’nin önemli değeri Sermet Gök’ü de ziyaret etti. Sezer ve Gök sanat ve kültür adına güzel bir sohbet gerçekleştirdi. Gök, içinde hayata dair çok önemli öğütlerin yer aldığı, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin desteği ile basılan "41 Şiir ve 41 Damla" isimli kitabını da Sezer’e hediye etti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: SEZER,, HASTALARI, ZİYARET, ETTİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı