Haber Detayı
09 Ağustos 2018 - Perşembe 18:02 Bu haber 9897 kez okundu
 
SİNEKLERLE MÜCADELEYE DEVAM
Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş her ay olduğu gibi Mahalle ve Köy Muhtarları toplantısını Sanat Galerisinde gerçekleştirdi. Başkan Ellibeş, Son günlerde sivrisineklerle ilgili çok şikayet gelmeye başladı.Biz Büyükşehir Veteriner Hizmetleri Şube Müdürlüğü ve İlçe Tarım'la bir görüşme yaparak gerekli adımları atacağız. Bu konu sadece Gölcük'le sınırlı değil. Tüm İlimizde aciliyet söz konusu. Bizler bu konuda gerekli incelemeleri yapıp, bu sorunla mücadele edeceğiz” dedi.
Gölcük Haberi
SİNEKLERLE MÜCADELEYE DEVAM

Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş her ay olduğu gibi Mahalle ve Köy Muhtarları toplantısını Sanat Galerisinde gerçekleştirdi.

Muhtarlar Toplantısına Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, Belediye Başkan Yardımcısı Levent Değirmenci, İSU Gölcük Şube Müdürü Mehmet Yaman, Türkiye Muhtarlar Derneği Gölcük Şubesi Başkanı Bilge Saral ve Mahalle ile köy muhtarları katılım sağladı.
Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, mahalle ve köy muhtarlarının kendisinin çalışma arkadaşı olduğunu ve muhtarlarla tam bir uyum içinde çalıştıklarını söyledi.
Mahalle muhtarları ile yaptığı toplantıda istek ve önerilerini alarak, gerçekleştireceği faaliyetler hakkında konuşan Başkan Ellibeş, Öncelikle bütün İslam Aleminin ve Gölcük halkının Kurban Bayramını şimdiden kutluyorum. İnşallah bu yıl kutsal Hac görevimi yerine getireceğim. Kurban Bayramının ülkemize ve tüm halkımıza hayırlara vesile olmasını diliyorum. Son günlerde sivrisineklerle ilgili çok şikayet gelmeye başladı. Fakat ortak bir mücadele yapma gereği söz konusu. Bunu biz Büyükşehir Veteriner Hizmetleri Şube Müdürlüğü ve İlçe Tarım'la bir görüşme yaparak gerekli adımları atacağız. Bu konu sadece Gölcük'le sınırlı değil. Tüm İlimizde aciliyet söz konusu. Bizler bu konuda gerekli incelemeleri yapıp, bu sorunla mücadele edeceğiz. Çünkü son günlerde bu sorunla ilgili ciddi sıkıntılar baş gösterdi. Bu konuyla ilgili mücadele edilecek. Gölcük Belediyesi olarak bu zamana kadar elimizden gelen gayreti gösterdik, bundan sonra da aynı kararlılığımızı devam ettireceğiz” dedi.
Toplantıda söz alarak mahalleleri ile ilgili sıkıntıları dile getiren muhtarlar, bu tür toplantıların çok verimli olduğuna işaret ettiler. Muhtarlar sorunlarını anlatırken Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, muhtarların sorunlarını tek tek not alarak toplantının sonunda isteklerin yapılması için gerekli talimatlar verdi.
İlçe Muhtarları, toplantının verimli ve seviyeli geçtiğine dikkat çekerek Başkan Ellibeş'e teşekkür ettiler. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: SİNEKLERLE, MÜCADELEYE, DEVAM, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı