Haber Detayı
24 Mayıs 2018 - Perşembe 11:24
 
SON GÜN 31 MAYIS!
Gölcük Belediyesi, belediyelere ödenmesi gereken 2018 yılı emlak ve çevre temizlik vergisi 1. taksit ödemelerinin son gününün 31 Mayıs olduğunu hatırlattı. Belediye, mükelleflerin faiz yüküyle karşılaşmaması için vergilerini zamanında ödemeleri konusunda çağrıda bulundu.
Ekonomi Haberi
SON GÜN 31 MAYIS!

Gölcük Belediyesi, Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi ödemesi gereken mükelleflerine, 2018 yılı 1. taksiti son ödeme gününün 31 Mayıs 2018 tarihi olduğunu bildirdi. Belediyelere ödenen emlak ve çevre temizlik vergilerinde vatandaşların faizle karşılaşmaması için vergilerini belirtilen tarihi kaçırmadan ödemeleri çağrısında bulunan Gölcük Belediyesi, vatandaşlara üç yolla ödeme imkanı sunulduğunu duyurdu.

Hafta sonu Tüm Vezneler Açık

Gölcük Belediyesi, vergilerini ödeyecek vatandaşlara hafta içi mesai saatlerinde 7 farklı noktada, internet üzerinden ve bankalar aracılığıyla ödeme yapma kolaylığı sağlıyor. 31 Mayıs’a kadar tüm veznelerde ödemelerini yapabilecek olan mükellefler, hafta sonuna denk gelen 26-27 Mayıs tarihlerinde de merkezde ve semtlerde bulunan tahsilat şubelerinde ödeme yapabilecekler. Mükellefler, belediyede bulunan tahsilat şubesinde hafta sonu 10.00-16.00 saatleri arasında, ödemelerini yapabilecekler. Vatandaşlar, Gölcük Belediye Başkanlığı Gelir Müdürlüğü veznelerinde ve Değirmendere, Ulaşlı, Halıdere, İhsaniye, Hisareyn ve Yazlık Ek Hizmet Binası veznelerinden de ödemelerini yapabilecekler.

Vakıfbank Gölcük şubesinde vergilerini ödeyebilecek Gölcük’lü mükellefler, belediyenin resmi internet sayfasında www.golcuk.bel.tr internet adresinden E- belediye => online tahsilat => sicil no yada Tc no ile tahsilat, sekmelerinden de ödemelerini gerçekleştirebiliyorlar.

İrtibat tel: 0 262 414 45 85 dahili 190-191-197

Kaynak: Editör:
Etiketler: SON, GÜN, 31, MAYIS!,
Yorumlar
Haber Yazılımı