yuvacıksu 700 - 100
Haber Detayı
07 Kasım 2018 - Çarşamba 18:24 Bu haber 13733 kez okundu
 
SÜPRİZ CAFE AÇILDI
Gölcük Merkez Mahallesinde Ayşe Denlikol aile bütçesine katkı sağlamak amacıyla Sürpriz Cafe işyeri açtı. Sabahları çorba, öğle ve akşamları ev yemekleri de yapılıyor.
Ekonomi Haberi
SÜPRİZ CAFE AÇILDI

Gölcük Esnaf zincirin halkasına bayan esnaf katıldı. Gölcük Eskişehirliler Sosyal Dayanışma Derneği kadın kolları başkanı Ayşe Denlikol, aile bütçesine katkı sağlamak amaçlı olarak Gölcük Merkez Mahallesi Mareşal Fevzi Çakmak Caddesi Donanma iş merkezinde Sürpriz Cafe bir iş yerini açı. Yeni esnaf Ayşe Denlikol yaptığı açıklamada şunları dile getirdi. Denlikol; “ben ilçemizde Gölcük Eskişehirliler Sosyal Dayanışma Derneği kadın kolları başkanlığı yapıyorum. Bu görevimde birçok etkinlikler yaptım. Ve halen etkinliklerim devam ediyor. Ama hayalim ilçemizde esnaf olmaktı. 

Bende hayalimi gerçekleştirmek için uzun süreden beri çalışmalarımı sürdürdüm. Bu çalışmalarımın sonunda eşim Bülent Denlikol'un destekleri ile burada Sürpriz Cafe işyerini açtım. Birinci amacım aile bütçeme katkı sağlarken ülkemizin ekonomisine katkı sağlamaktır. Bir kadın olarak hazır tüketmektense üretmek çok önemli olduğunu düşünerek bu çalışmaya yöneldim. Benim yaptığım iş her bayanın yaptığı iştir. İlçemizdeki bayanlara tavsiye ederim. Benim hedefim büyük. Daha büyük bir iş yeri açmak veya bu iş yerimi büyütmek isterim. Ufak ufak başladım. Bu iş yerimde sabah çorba çeşitlerimiz aynı zamanda aparat olarak yemeklerimizde var” şeklinde konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: SÜPRİZ, CAFE, AÇILDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı